ریمیک بازی Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد

ریمیک بازی Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد
ریمیک بازی Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد

شرکت اسکوئرانیکس پیشتر بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کرد و اکنون به نظر رسیده که بزودی باید شاهد ریمیک بازیFinal Fantasy 9 باشیم.

ریمیک بازی Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد، نخستین بار شایعه ساخت بازی کینگدوم هرتز 4 از طریق دیتابیس GeForce Now لو رفته و درست هم از آب درآمد. در این دیتابیس ریمیک بازی Final Fantasy 9 هم به چشم خورده است. بنابراین باید احتمال معرفی آن در آینده نزدیک را جدی دانست و دور از انتظار نیست.

در سوی دیگر به نظر رسیده نسخه بازسازی Final Fantasy Tactics هم وجود دارد. زیرا پیشتر بود که اسکوئرانیکس برند تجاری Tactics Ogre Reborn را به ثبت رسانده است. در دیتابیس Geforce now نام نسخه پی سی Final Fantasy VII Remake و ریمستر بازی Chrono Cross به چشم خورد. این دو مدتی بعد توسط اسکوئرانیکس به تایید رسید. اگرچه انویدیا بیان داشت این نام ها شایعه هستند اما گویی صحت داشتند.

البته تنها بازی های اسکوئرانیکس نبود که لو رفته و پیش از این بازی های God of War و Uncharted: Legacy of Thieves برای رایانه شخصی از طریق همین دیتابیس لو رفت. بازی Final Fantasy 9 در سال 2000 توسط اسکوئرانیکس برای پلی استیشن عرضه شد. در سال 2006 کارگردان همین عنوان تجربه ساخت Final Fantasy 12 را در کارنامه خود قرار داد. چند سال بعد در سال 2010 بازی به پلی استیشن 3، پلی استیشن ویتا و پی‌اس‌پی رسید.

بازی Final Fantasy 9 به صورت ریمیک بزودی معرفی می شود

ریمیک بازی Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد

در سال 2016 شاهد انتشار نسخه جدید Final Fantasy 9 با بهبود گرافیکی برای رایانه شخصی و پی اس 4 بودیم. از جمله عناوینی که شرکت اسکوئرانیکس روی آن مشغول کار است باید به بازی‌های Forspoken، فاینال فانتزی 16، Kingdom Hearts 4، بخش دوم ریمیک Final Fantasy VII و ریمیک Final Fantasy Tactics اشاره کرد. موردتوجه ترین بازی اسکوئرانیکس Final Fantasy 16 نام دارد که در سال 2022 یا 2023 برای پلی استیشن 5 منتشر می شود.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *