رویت شدن گوشی Xperia 1 IV سونی در Geekbench

رویت شدن گوشی Xperia 1 IV سونی در Geekbench
رویت شدن گوشی Xperia 1 IV سونی در Geekbench

شرکت سونی بزودی نسل جدید گوشی پرچمدار خود را تحت عنوان Xperia 1 IV رونمایی خواهد کرد که از طراحی و مشخصات بهبودیافته بهره می برد.

رویت شدن گوشی Xperia 1 IV سونی در Geekbench، لیست اخیر یکی از پایگاه های بنچمارک به Sony Xperia 1 IV اشاره داشته که نشان می داد این دستگاه بهبود عملکرد تک هسته ای نسبت به نسل پیشین خود داشته است. در هفته‌های اخیر تبلیغاتی پیرامون Xperia 1 IV منتشر شده و این جزئیات جدید Geekbench می‌تواند به عرضه قریب‌الوقوع آن اشاره کند. اگرچه هنوز هیچ تایید رسمی وجود ندارد، اما گفته شده ماه می شاهد رونمایی این دستگاه خواهیم بود.

پرچمدار بعدی سونی قدرتمندتر از نسل فعلی

رویت شدن گوشی Xperia 1 IV سونی در Geekbench

Xperia 1 IV مرموز که با نام Sony XQ-CT54 فهرست شده است، با یک نتیجه قابل توجه Geekbench برای عملکرد تک هسته‌ای آشکار شد. همچنین این احتمال وجود دارد که یک نوع از تلفن هوشمند دارای قابلیت پشتیبانی از سیم کارت الکترونیکی باشد. نتیجه Geekbench ارائه شده توسط Smartphone Digest نشان داد که یک چیپست پریمیومی Snapdragon 8 Gen 1 قدرت این پرچمدار را تامین خواهد کرد. این گوشی می تواند با 12 گیگابایت رم که گزینه مشابه در مدل قبلی Xperia 1 III است، باشد.

بر اساس نتایج Geekbench، عملکرد چند هسته‌ای Xperia 1 IV مشابه عملکرد مدل قبلی بوده و 3352 امتیاز کسب کرد. با این حال، تقریباً 10٪ بهبود در نتیجه تک هسته ای با امتیاز 1204 می توان مشاهده کرد. طبق گزارش ها، قابلیت eSIM در بازارهای ایالات متحده و اروپا در دسترس خواهد بود. تا زمانی که منتظر اطلاعات قطعی سونی در مورد Xperia 1 IV نباشیم نباید به شایعات بی اساس پرداخت.

منبع:

مطالب مرتبط

>