گوشی پیکسل 6ای گوگل فاقد ویژگی Motion Mode

گوشی پیکسل 6ای گوگل فاقد ویژگی Motion Mode
گوشی پیکسل 6ای گوگل فاقد ویژگی Motion Mode

شرکت گوگل بزودی گوشی میان رده پیکسل 6ای را به عنوان بخشی از خانواده پیکسل 6 معرفی می کند و اکنون اطلاعات جدیدی دردسترس قرار گرفت.

گوشی پیکسل 6ای گوگل فاقد ویژگی Motion Mode، طبق گزارش جدید XDA-Developers، گوشی هوشمند بعدی گوگل از سری a ممکن است یکی از ویژگی های دوربین معرفی شده با پیکسل 6 و 6 پرو را نداشته باشد. Motion Mode از یادگیری ماشینی و گرفتن چند فریم برای ایجاد یک پس‌زمینه تار حرکتی با سوژه واضح استفاده می‌کند.

به گفته XDA-Developers، این موضوع را یکی از توسعه دهندگان به نام Kuba Wojciechowski کشف کرده و از طریق سورس کدهای برنامه دوربین گوگل کشف شد که براساس آن اسم رمز Bluejay که برای پیکسل 6ای بوده، به چشم خورده و نشان می دهد خبری از ویژگی موشن مود در این اسمارتفون نیست.

تلفن هوشمند پیکسل 6ای گوگل با دوربین قدیمی

گوشی پیکسل 6ای گوگل فاقد ویژگی Motion Mode

اگرچه طبق گزارش‌ها، پیکسل 6a از چیپست تنسور مشابه پیکسل 6 استفاده می‌کند، انتظار می‌رود که گوشی هوشمند میان رده گوگل از تنظیمات دوربین پیکسل 5aهمچون لنز دوربین اصلی 12.2 مگاپیکسلی و دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی بهره ببرد. این ممکن است نشان دهد که سنسور 12.2 مگاپیکسلی قدیمی‌تر پیکسل‌های قبلی با این ویژگی سازگار نخواهد بود.

انتظار داریم گوگل پیکسل 6a شباهتی به پیکسل 6 گوگل داشته و از چیپست گوگل تنسور قدرت می گیرد. همچنین دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی OLED خواهد بود. همانطور که قبلا ذکر شد، گوگل برای کاهش هزینه تصمیم گرفته از فناوری جدید دوربین در مدل جدید استفاده نکند.

تلفن هوشمند گوگل پیکسل 6a قرار است در چند هفته آینده رونمایی شود. این احتمال وجود دارد که در طی کنفرانس I/O گوگل که در تاریخ 11 تا 12 می برگزار خواهد شد، از آن رونمایی گشته و در 28 جولای هم احتمال همراه با پیکسل واچ رونمایی آن ممکن است.

منبع:

مطالب مرتبط

>