بازی های ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شد

بازی های ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شد
بازی های ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شد

شرکت سونی به تازگی بازی های ماه می پلی استیشن پلاس را برای مشترکین این سرویس محبوب اعلام کرده که شامل بازی فیفا 22 و چندی دیگر می شود.

بازی های ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شد، پلی‌استیشن به‌طور رسمی بازی‌های رایگان ماه می ۲۰۲۲ را تایید کرده است و به نظر می‌رسد مشترکین PS Plus باید در انتظار عناوین خوبی باشند. این ترکیب شامل FIFA 22، Tribes of Midgard و Curse of the Dead Gods می شود.

در حالی که معمولاً مجموعه بازی‌های رایگان PS Plus شامل 2 بازی PS4 و یک بازی PS5 می شود، این بار کمی متفاوت است. هر 3 بازی قابل بازی بر روی PS4 هستند و دو مورد آنها، FIFA 22 و Tribes of Midgard، با نسخه های PS5 خود نیز عرضه می شوند.

FIFA 22 یکی از محبوب ترین بازی های جهان است و نیازی به معرفی ندارد. برای بازیکنانی که قبلاً بازی را روی هر یک از کنسول‌ها دارند، همچنان می‌توانند عنوان PS Plus را دریافت کنند. این یک ارتقاء رایگان PS5 برای بازیکنانی است که ممکن بوده قبلاً این بازی را در PS4 خود داشته باشند. مشترکین PS Plus همچنین یک بسته جدید Ultimate Team شامل 11 بازیکن با رتبه 82 یا بالاتر و همچنین Icon Moments Loan Player Pick دریافت خواهند کرد.

عناوین پلی استیشن پلاس ماه می بسیار جذاب هستند

بازی های ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شد

Tribes of Midgard یکی از محبوب ترین بازی های RPG اکشن امروزی است و ارزش بسیار زیادی را به بازیکنان ارائه می دهد. Tribes of Midgard که توسط Norsfell Games توسعه یافته و توسط Gearbox منتشر شده است، عناصر بقا و RPG اکشن استاندارد را ترکیب می کند تا یک تجربه بسیار گسترده را ارائه دهد.

Curse of the Dead Gods یک بازی اکشن جذاب است که بازیکنان را در مقابل دشمنان ظالم در هزارتوی بی نهایت از چاله های بی انتها قرار می دهد. این بازی دارای نبردهای شدید و زرادخانه بسیار متنوعی از سلاح ها است تا چیزهای جالبی را حفظ کند.

Persona 5 در 11 می از مجموعه PS Plus خارج می‌شود، بنابراین ممکن است اکنون زمان خوبی باشد تا بازی را قبل از خروج دائمی در پلتفرم به کتابخانه خود اضافه کنید.

منبع:

مطالب مرتبط

>