انتشار آپدیت ماه می برای گوشی Galaxy M33 سامسونگ

انتشار آپدیت ماه می برای گوشی Galaxy M33 سامسونگ
انتشار آپدیت ماه می برای گوشی Galaxy M33 سامسونگ

شرکت سامسونگ این روزها برای گوشی های هوشمند متعدد خود آپدیت امنیتی ماه می را منتشر کرد و حال نوبت به مدل Galaxy M33 رسید.

انتشار آپدیت ماه می برای گوشی Galaxy M33 سامسونگ، وصله امنیتی می 2022 هفته گذشته منتشر شد و تا کنون، سامسونگ این وصله را در دسترس انواع دستگاه های پرچمدار، از گلکسی تب اس 8 تا گلکسی نوت 20 قرار داده است. اکنون زمان آن رسیده است که بخش اقتصادی نیز به آن بپیوندد. آخرین به‌روزرسانی این بوده که سامسونگ در حال انتشار وصله امنیتی می 2022 برای Galaxy M33 5G است.

به‌روزرسانی امنیتی جدید در حال حاضر برای Galaxy M33 5G (SM-M336B) در اوکراین و روسیه در دسترس است، اما مانند همیشه، اکنون که مهر و موم آن شکسته شده است، هر لحظه باید به بازارهای بیشتری راه پیدا کند. اگر هنوز اعلان به روز رسانی گلکسی M33 5G خود را دریافت نکرده اید، ناامید نشوید. همچنین می‌توانید پس از رفتن به بخش «به‌روزرسانی نرم‌افزار»، فرآیند به‌روزرسانی را از برنامه تنظیمات روی تلفن خود آغاز کنید.

گوشی Galaxy M33 و کسب آپدیت جدید

1 2

به‌روزرسانی امنیتی جدید گلکسی M33 5G دارای نسخه میان‌افزار «M336BXXU2AVD5» است. حجم چندانی نداشته و یک آپدیت کم حجم تلقی می شود زیرا برخلاف آپدیت های بزرگ دیگر، ویژگی های برجسته خاصی ندارد تا حجم بالایی برای آن در نظر گرفته شود. گلکسی M33 5G بی سر و صدا در ماه مارس به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین تلفن های 5G سامسونگ تا به امروز معرفی شد و ماه گذشته در اکثر بازارها در دسترس قرار گرفت. این گوشی با اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.1 عرضه می‌شود و اکنون، از آخرین به‌روزرسانی امنیتی، در صورت وجود، بهره می‌برد. بازارهای بیشتری باید به‌زودی به‌روزرسانی جدید را دریافت کنند.

انتظار داریم بزودی سامسونگ آپدیت امنیتی ماه می 2022 را برای گوشی های بیشتری منتشر کند تا کاربران بتوانند از آن بهره ببرند.

منبع:

مطالب مرتبط

>