حالت کوآپ بازی Gotham Knights از چهار بازیکن پشتیبانی می کند

حالت کوآپ بازی Gotham Knights از چهار بازیکن پشتیبانی می کند
حالت کوآپ بازی Gotham Knights از چهار بازیکن پشتیبانی می کند

بازی Gotham Knights در حال حاضر توسط استودیو وارنربرادرز مونترال تحت توسعه قرار دارد و سال جاری می توان آن را تجربه کرد.

حالت کوآپ بازی Gotham Knights از چهار بازیکن پشتیبانی می کند، خیلی‌ها می‌خواهند Gotham Knights را به‌عنوان یک بازی کاملاً تک نفره بازی کنند، اما در همین راستا، بازیکنان زیادی وجود خواهند داشت که می‌خواهند آن را با یک بازیکن دیگر در کنار خود انجام دهند. زمانی که این بازی جهان باز اکشن RPG شرکت وارنر برای نخستین بار معرفی شد، توسعه دهنده WB Games Montreal تایید کرد که این بازی فقط از دو نفره در حالت co-op پشتیبانی می کند. با توجه به وجود چهار شخصیت قابل بازی در این اثر، با سردرگمی و انتقادهایی مواجه شد.

احتمال تجربه بازی Gotham Knights به صورت چهار نفره در حالت کوآپ

gotham knights co op 768x296 1

با این حال، به نظر می رسد که یک سال اضافی که صرف توسعه آن شده است، به توسعه دهنده آن زمان را داده است تا برخی بهبودها را انجام دهد. همانطور که در صفحه فروشگاه پلی استیشن Gotham Knights آمده ، این بازی از 4 بازیکن در حالت کوآپ پشتیبانی می کند. البته، به طور رسمی، این خبر هنوز تایید نشده است، و لازم به ذکر بوده که این ممکن است به یک حالت جداگانه اشاره داشته باشد که به چهار بازیکن اجازه می دهد، به جای اینکه کل کمپین به صورت Co-op چهار نفره قابل بازی باشد.

امیدواریم که به زودی به این صورت یا آنطوری چیزهای بیشتری بدانیم. این بازی قرار است امسال عرضه شود و اطلاعات جدیدی در مورد آن احتمالاً به زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد، به خصوص با برگزاری رویداد Summer Game Fest تا یک ماه دیگر.

بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>