دو بازی Redfall و Starfield تا 2023 تاخیر خوردند

دو بازی Redfall و Starfield تا 2023 تاخیر خوردند
دو بازی Redfall و Starfield تا 2023 تاخیر خوردند

شرکت بتسدا که در حال حاضر زیر مجموعه مایکروسافت و ایکس باکس محسوب می شود، به تازگی خبر از تاخیر دو بازی Redfall و Starfield را داد.

دو بازی Redfall و Starfield تا 2023 تاخیر خوردند، این دو عنوان از بزرگترین عناوین آینده بتسدا هستند و برای انتشار در سال 2022 تدارک دیده شدند. اما در نهایت به تازگی مشخص شد که تا سال 2023 برای انتشار آنها باید منتظر ماند. ناشر در بیانیه خود می نویسد:

“تیم های Arkane Austin (Redfall) و Bethesda Game Studios (Starfield) جاه طلبی های باورنکردنی برای بازی های خود دارند و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین و لذت بخش ترین عناوین توسط بازیکنان دریافت می شود.”

“ما می‌خواهیم از همه برای هیجان‌شان برای Redfall و Starfield تشکر کنیم. این انرژی بخش بزرگی از چیزی است که هر روز همه ما را الهام می‌بخشد و هیجان ما را برای چیزی که خلق می‌کنیم، تحریک می‌کند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا به زودی اولین تجربه عمیق خود را در گیم پلی بازی برای Redfall و Starfield به اشتراک بگذاریم.”

احتمال نمایش گیم پلی دو بازی در رویداد آینده

دو بازی Redfall و Starfield تا 2023 تاخیر خوردند

انتظار می رود رد برنامه Xbox و Bethesda Games در تاریخ 12 ژوئن شاهد نمایش گیم پلی از هر دو بازی باشیم. کارگردان Starfield تاد هوارد در اواخر سال گذشته اعلام کرد که نمایش کامل بازی برای تابستان 2022 برنامه ریزی شده است.

استارفیلد و ردفال هر دو به طور رسمی در نمایشگاه E3 مایکروسافت سال گذشته معرفی شدند. تاریخ انتشار 11 نوامبر 2022 برای استارفیلد در نظر گرفته شده بود، دقیقاً 11 سال پس از عرضه The Elder Scrolls 5: Skyrim. تاد هاوارد در نوامبر سال گذشته گفت که Bethesda نسبت به رسیدن به آن تاریخ انتشار هدف “اطمینان دارد”.

بازی Redfall قرار بود در تابستان 2022 منتشر شود، اما با توجه به سکوت خبری پیش بینی می شد که تاخیری به وجود بیاید. هر دو بازی Starfield و Redfall برای Xbox Series X/S و PC در دست توسعه هستند.

منبع:

مطالب مرتبط

>