افشا عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس Premium

افشا عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس Premium
افشا عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس Premium

به تازگی یکی از کاربران عناوین رایگان پلی استیشن پلاس Premium را برای ماه جولای فاش کرده که شامل چندین نسخه از سری Assassin’s Creed می شود.

افشا عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس Premium، به تازگی کاربر بلک بیت انجمن ResetEra عناوین رایگان ماه جولای سرویس استیشن پلاس Premium را لو داد. گفته شده این بازی ها از 19 جولای به سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم افزوده می شوند.

اگر این ادعا صحت داشته باشد، باید انتظار افزوده شدن عناوینی از سری Assassin’s Creed مانند Black Flag و The Ezio Collection را داشته باشیم. البته فهرست دقیق به شرح زیر است:

Final Fantasy 7 Remake Intergrade + FF7R Episode Intermission
Assassin’s Creed IV Black Flag
Assassin’s Creed Unity
Assassin’s Creed Rogue Remastered
Assassin’s Creed Freedom Cry
Assassin’s Creed The Ezio Collection
Saints Row IV: Re-Elected

افشا عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس Premium

خوشبختانه برای بازیکنان نقش آفرینی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade گنجانده شده و یک قسمت اضافی به نام Episode Intermission هم وجود دارد. اگر خبر درست باشد این عناوین همزمان با بازی Stray دردسترس قرار می گیرند. ناگفته نماند لیست تنها برخی از عناوین را دربرگرفته و لیست کامل نیست. البته تا زمانی که سونی خود تاریخ را اعلام نکند نباید به شایعات پرداخت.

اما سابقه درخشان این کاربر در افشا اطلاعات Skull and Bones و Death Stranding Director’s Cut نشان داده که چندان نباید اشتباه دانست. پیشتر سرویس پلی استیشن اسنشال بازی هایی نظیر Crash Bandicoot 4: It’s About Time و The Dark Pictures: Man of Medan و Arcadegeddon را دریافت کرد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *