چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم

چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم
چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم

می خواهید لوگوی اپل را در مک تایپ کنید یا وارد کنید؟ پس با این مطلب همراه باشید. اینجا می بینیم چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم.

آیا می‌دانستید که می‌ توانید بدون زحمت لوگوی اپل را در پیام‌ها، یادداشت‌ها، نوارهای جستجوی مرورگر و سایر فیلدهای متنی در مک تایپ یا وارد کنید؟ ممکن است برای دستگاه های غیر اپل به درستی نمایش داده نشود، اما اگر سرمایه گذاری زیادی روی دستگاه های اپل انجام داده اید، دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.

در اینجا به چند روش می بینیم چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم.

چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم

برای درج یا تایپ لوگوی اپل در مک، مطمئن شوید که در یک قسمت متن نویس هستید، سپس Option + Shift + K را فشار دهید. Mac شما به طور خودکار یک لوگوی اپل را وارد می‌ کند.

لطفا توجه داشته باشید که اگر از صفحه کلید ویندوز با مک استفاده می کنید، باید Alt + Shift + K را فشار دهید تا لوگوی اپل را تایپ کنید.

میانبر (Option + Shift + K) ممکن است در برخی از زبان‌ های صفحه کلید macOS مانند ABC – India کار نکند. در این صورت به System Preferences > Keyboard > Input Sources بروید. از اینجا، روی دکمه پلاس (+) کلیک کنید و یک صفحه کلید جدید مانند انگلیسی ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، انگلیسی کانادایی، ایرلندی و غیره اضافه کنید.

پس از آن، روی آیکون A یا پرچم از نوار منو کلیک کنید و یکی از این صفحه کلیدها را انتخاب کنید. اکنون، وقتی Option + Shift + K را فشار دهید، لوگوی اپل وارد می شود.

چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم

به همین سادگی. حالا می‌دانیم چگونه لوگوی اپل را در مک تایپ کنیم.

لوگوی اپل همیشه در دستگاه های غیر اپل به درستی ظاهر نمی شود

لطفا توجه داشته باشید که اگر آیکون Apple را با استفاده از مراحل بالا در یک سند، وبلاگ، یادداشت یا پیام وارد کنید، ممکن است در همه دستگاه‌ها درست نمایش داده نشود. در عوض ممکن است به صورت اشکال تصادفی در اندروید، ویندوز و سایر پلتفرم ها و نرم افزارهای غیر اپل ظاهر شود. بنابراین مطمئن شوید که با دقت از آن استفاده می کنید.

می خواهید از یادداشت های مک پشتیبان بگیرید؟ نحوه پشتیبان گیری از یادداشت های Apple Notes را ببینید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *