بتا چهارم One UI 5.0 برای گلکسی اس 22 در آلمان و هندوستان منتشر شد

بتا چهارم One UI 5.0 برای گلکسی اس 22 در آلمان و هندوستان منتشر شد
بتا چهارم One UI 5.0 برای گلکسی اس 22 در آلمان و هندوستان منتشر شد

شرکت سامسونگ به تازگی بتا چهارم One UI 5.0 را برای گلکسی اس 22 در آلمان و هندوستان منتشر کرده است. بتایی که احتمالا به دنبال آن نسخه نهایی خواهد بود.

بتا چهارم One UI 5.0 برای گلکسی اس 22 در آلمان و هندوستان منتشر شد، روز گذشته، سامسونگ چهارمین به‌روزرسانی بتای One UI 5.0 را برای سری Galaxy S22 در ایالات متحده منتشر کرد. اکنون این آپدیت در آلمان و هند نیز در دسترس است. برخلاف سومین به‌روزرسانی بتای One UI 5.0 که تغییرات عمده‌ای را در سفارشی‌سازی صفحه قفل ایجاد کرد، به‌روزرسانی جدید بیشتر شامل رفع اشکال است.

به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید دارای نسخه سیستم‌افزار با پایان ZVJ2 و حجم دانلود 1293.56 مگابایت است. همچنین به روز رسانی امنیتی اکتبر 2022 را ارائه می کند. اگر از کاربران دستگاه‌های سری Galaxy S22 در آلمان و هند هستید و اگر از برنامه One UI 5.0 Beta استفاده می‌کنید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی جدید را نصب کنید.

گلکسی اس 22

سامسونگ با آخرین آپدیت، ویژگی Multi-User را که با اولین آپدیت بتای One UI 5.0 معرفی شده بود، حذف کرد. همچنین قابلیت فعال/غیرفعال کردن ویژگی موارد دلخواه و اخیر را در برنامه گالری اضافه کرد. این اشکال که به طور خودکار حالت Do Not Disturb را فعال می کرد نیز برطرف شده است. برخی از افراد از صدای بوق و لرزش مداوم شکایت داشتند و سامسونگ آن را برطرف کرده است.

هنگام باز کردن پوشه برنامه، تغییر والپیپر و استفاده از S Pen Air Command UI، نرم افزار گوشی نیز برای برخی از کار می افتد. پاک کن اشیا کار نمی کرد، بازخورد لمسی در صفحه اصلی وجود نداشت، و قاب ویجت در صفحه اصلی شکسته شد. همه این مشکلات رفع شده است.

سامسونگ DeX مشکلاتی داشت. هنگامی که صفحه گوشی قفل است، Samsung DeX یک صفحه سیاه نشان می دهد. و در حین باز کردن یک فایل دریافتی با استفاده از اشتراک سریع، منوی پاپ آپ “نمی توان فایل را باز کرد” نشان داد. آپدیت جدید تمام این باگ های نرم افزاری را برطرف کرده است. نرم افزار جدید اکنون پایدارتر است.

بیشتر بخوانید:
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *