موتورگرافیکی بازی Horizon Forbidden West توسط چندین استودیو درحال استفاده

موتورگرافیکی بازی Horizon Forbidden West توسط چندین استودیو درحال استفاده
موتورگرافیکی بازی Horizon Forbidden West توسط چندین استودیو درحال استفاده

شرکت گوریلاگیمز بازی Horizon Forbidden West را در سال جاری منتشر کرد. عنوانی که انحصاری پلی استیشن بوده و با موتورگرافیکی جدیدی نیز توسعه یافت.

موتورگرافیکی Horizon Forbidden West توسط چندین استودیو درحال استفاده، رئیس استودیو پلی استیشن، هرمن هالست، فاش کرده است که چندین استودیو تحت پرچم استودیو پلی استیشن از موتور Decima ساخته شده توسط Guerrilla Games استفاده می کنند.

هالست در صحبت با نشریه ژاپنی Famitsu، در مورد اینکه چگونه استودیوهای زیر پرچم استودیو پلی استیشن فناوری را با یکدیگر به اشتراک می گذارند، صحبت کرد.

هالست گفت: «اشتراک گذاری فناوری وجود دارد. برای مثال، استودیوهای مختلفی وجود دارند که از موتور Decima از Guerrilla Games استفاده می کنند. ما همچنین به بهبود فناوری خود اهمیت می دهیم و این ایده را در بین استودیوها به اشتراک می گذاریم.

بازی Horizon Forbidden West

Decima Engine برای توسعه Horizon Zero Dawn همراه با دنباله آن Horizon Forbidden West استفاده شد. این موتور همچنین توسط Kojima Productions برای توسعه Death Stranding مورد استفاده قرار گرفت. با توجه به شایعات اخیر مبنی بر وجود دنباله ای برای Death Stranding که در دست ساخت است، می توان از این موتور نیز برای این کار استفاده کرد.

Horizon Forbidden West در اوایل سال جاری برای PS5 منتشر شد و تقریباً همه را با تصاویر و گیم پلی فوق العاده خود تحت تأثیر قرار داد. همچنین به احتمال زیاد اسپین آف VR Horizon Call of the Mountain نیز از موتور Decima استفاده می کند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *