بازی Need for Speed Unbound وضوح 4K/60 خواهد داشت

بازی Need for Speed Unbound وضوح 4K/60 خواهد داشت
بازی Need for Speed Unbound وضوح 4K/60 خواهد داشت

شرکت الکتروینک آرتز در روزهای گذشته عنوان ریسینگ جدید خود را به نام بازی Need for Speed Unbound معرفی کرده و اکنون جزئیات بیشتری منتشر شد.

بازی Need for Speed Unbound وضوح 4K/60 خواهد داشت، Criterion Games سرانجام Need for Speed ​​Unbound را معرفی کرد، عنوان بزرگ بعدی خود در این فرنچایز، و بسیار شیک به نظر می رسد. در یک انحصاری با IGN، توسعه‌دهنده فاش کرد که با سرعت 4K/60 FPS اجرا می‌شود و فیزیک از نرخ فریم بالا نیز پشتیبانی می‌کند.

به گفته مدیر خلاق، کایران کریمینز، این “کنترل و تفاوت های ظریف بیشتری را برای حرکت فیزیکی خودروها فراهم می کند.” Crimmins همچنین در مورد موضوع کلی سریال صحبت کرد. Need for Speed ​​در مورد روند است. Need for Speed ​​در مورد شکستن قالب است. Need for Speed ​​در مورد شورش است. این در قلب آن فانتزی مسابقات خیابانی قرار دارد، بنابراین ما باید سبک‌ها و دیدگاه‌های هنری جدید و راه‌های جدیدی را که می‌تواند به نظر می‌رسد را بررسی کنیم، تا نه تنها بتوانیم از هر چیز دیگری متمایز شویم، بلکه نوآوری را در جایی که باید روندها را تعیین کنیم، ارائه کنیم. ”

بازی Need for Speed Unbound

ورودی امسال دارای یک “ساختار کمپین کاملاً جدید” برای تک نفره است. داستان دو دوست را می بیند که در فروشگاه خودروهای خانوادگی دچار سرقت می شوند. در حالی که دوستی آنها تکه تکه شده است، بازیکن باید با شرکت در “مسابقه خیابانی نهایی” یک ماشین “بدون قیمت” را پس بگیرد. در طول سفر، آن‌ها با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شوند که هرکدام دارای قوس داستانی متفاوتی هستند.

«[E] یکی از آن شخصیت‌ها، ما در واقع این بار آن‌ها را به شخصیت‌های کامل تبدیل کرده‌ایم. آن‌ها داستان‌های کمی دارند، شخصیت‌هایی دارند، سفارشی‌سازی و سبک ماشین خود را دارند و می‌توانید آنها را در حال رانندگی ببینید.»

مسابقات دارای خرید هستند و از دست دادن یک مسابقه به معنای از بین رفتن آن است. «Heat» نیز بازمی‌گردد، اگرچه تا حدودی متفاوت از Need for Speed ​​Heat عمل می‌کند. “هر مسابقه همچنین کمی گرما به شما می دهد. بنابراین، اگر تعداد زیادی مسابقه را در یک جلسه انجام دهید، گرمای شما افزایش می‌یابد و با پولی که حمل می‌کنید نیز قمار بزرگی خواهید کرد. بنابراین عواقبی وجود دارد.» شما همچنین می توانید شرط بندی جانبی داشته باشید و مسابقه دهندگان خاصی را هدف قرار دهید. Crimmins می گوید: «این به اندازه خرید و پاداش انتخاب رویداد نیست، اما شخصی است.

پلیس‌ها نیز برمی‌گردند و بسیار «تاکتیکی‌تر» هستند. هر نوع وسیله نقلیه دارای نقاط قوت و ضعفی است که باید در طول تعقیب و گریز از آنها استفاده کرد. شما باید استراتژی خود را برای پلیسی که به دنبال شما می آید انتخاب کنید. و اگر واقعاً خوب شوید، حتی می توانید در یک تعقیب و گریز کامل با حرارت بالا قرار بگیرید. و اگر همه راهبردها را بلد باشید، باز هم می‌توانید از پس آن بربیایید. اما اگر این کار را نکنید یا نتوانید استراتژی ها را اجرا کنید، از بین خواهید رفت.» یک بار دیگر، بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که چقدر گرما را از پلیس دریافت کنند، و اگر می خواهید به طور کلی از آنها اجتناب کنید، مکانیزم هایی مانند اسکنر پلیس و نقطه یابی نیز اضافه شده است.

Need for Speed ​​Unbound در 2 دسامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. برای جزئیات بیشتر به زودی با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *