نحوه امضای اسناد در Preview در مک

نحوه امضای اسناد در Preview در مک
نحوه امضای اسناد در Preview در مک

در دنیای امروز، ممکن است هر از گاهی نیاز به قرارداد یا فرم دیجیتالی داشته باشید. خبر خوب این است که شما می توانید این کار را با استفاده از برنامه Preview انجام دهید و نیازی به برنامه های شخص ثالث نیست. با نحوه امضای اسناد در Preview در مک همراه باشید.

علاوه بر امضا، می توانید از مقدمات برای امضای اسناد استفاده کنید و همچنین با استفاده از Preview چندین امضا را مدیریت کنید. چه فایل PDF باشد چه یک سند در قالب تصویر، در اینجا با نحوه امضای اسناد در Preview در مک آشنا می شوید.

به طور خلاصه نحوه امضای اسناد در Preview در مک به شکل زیر است: پس از باز کردن فایل، Control را روی کیبورد نگه دارید و روی فایل کلیک کنید. مکان نما را روی Open With > Preview ببرید. پس از باز شدن سند ، ابزار Markup را در نوار ابزار انتخاب کنید. در مرحله بعد، روی دکمه Sign کلیک کنید تا یک امضا انتخاب شود. همچنین می توانید با کلیک روی Create Signature امضای خودتان را ایجاد کنید.

فایل را در Preview باز کنید

می خواهید نحوه امضای اسناد در Preview در مک را یاد بگیرید؟ جای خوبی آمده اید! ابتدا سند یا تصویری را که می خواهید امضا کنید انتخاب کنید. خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد. به عنوان مثال می توانید سند را از طریق دسکتاپ یا Finder پیدا کنید.

بعد، Control را روی کیبورد نگه دارید و روی سند کلیک کنید. در منوی میانبر، مکان نما را به Open With و Preview در منویی که ظاهر می شود ببرید.

پیش نمایش در منوی Open With در Mac

دسترسی به امضاها در Preview

وقتی فایل را در Preview باز کرده باشید می توانید از هر امضای ذخیره شده ای استفاده کنید یا یک مورد جدید ایجاد کنید.

برای باز کردن امضا مسیر زیر را طی کنید:

روش اول: از منو بار به Tools > Annotate > Signature بروید. در منویی که ظاهر می شود هر امضایی را که ذخیره کرده اید مشاهده خواهید کرد و می توانید یکی را برای درج انتخاب کنید.

همچنین به جای این کار می توانید Manage Signatures را برای ایجاد امضا باز کنید و با استفاده از ابزار Markup یک امضای جدید بسازید.

امضاها در منوی ابزارهای پیش نمایش

روش دوم: روی آیکون Markup در منوی Preview که شبیه یک مداد با دایره ای دورش است کلیک کنید. اگر نوار ابزار را کوچک کرده اید، فلش های دوتایی را در سمت راست و سپس Markup را انتخاب کنید.

نشانه گذاری در نوار ابزار پیش نمایش

به ابزار Markup بروید و گزینه Sign را برگزینید. اگر امضاهای ذخیره شده ای دارید ، آنها را در منوی کشویی به همراه گزینه ایجاد امضا مشاهده خواهید کرد.

امضایی را انتخاب کنید یا Create Signature را بزنید و مراحل پایین را طی کنید.

دکمه Sign در نوار ابزار نشانه گذاری در پیش نمایش

ایجاد امضا در Preview

شما می توانید با استفاده از TrackPad ، دوربین مک یا آیفون یا آیپد، یک امضا را در Preview ایجاد کنید. فرایند را برای هر یک مرور کنید تا ببینید کدام روش را ترجیح می دهید.

ایجاد امضا با استفاده از Trackpad

Trackpad را از منو انتخاب کنید. روی نقطه ای که می گوید Click Here to Begin بزنید. سپس با استفاده از انگشت امضایتان را روی Trackpad بکشید. پس از رسم امضا هر کلیدی را فشار دهید تا ثبت شود.

نحوه امضای اسناد در Preview در مک

اگر امضا مورد پسندتان نبود، Clear را بزنید و دوباره بکشید. وقتی از امضا راضی بودید، می توانید در منوی کشویی Description به آن اضافه کنید.

این به شما امکان می دهد امضا را با Full Name, Given Name, Initials یا هر گزینه دیگر مشخص کنید. همچنین می توانید Custom را انتخاب کنید و هر متنی را که دوست دارید وارد کنید.

توضیحات برای امضای Trackpad

در پایان کار Done را برای ذخیره بزنید. سپس گزینه Sign در نوار ابزار را بزنید تا امضایی را که لازم دارید وارد کنید.

امضای Trackpad در منوی Sign

از دوربین استفاده کنید

با نحوه امضای اسناد در Preview در مک آشنا شدید اما نوشتن نام با Trackpad می تواند کمی چالش برانگیز باشد یا نتیجه خوانا نباشد. گزینه دیگر شما دوربین مک است.
نامتان را روی یک کاغذ سفید امضا کنید و Camera را در پنجره بازشو انتخاب کنید. کاغذ را همسطح دوربین مک نگه دارید تا امضای شما با خط موجود در قاب پنجره، در یک نقطه (یا نزدیک به آن) باشد.

کاغذ را برای امضا در دوربین مک نگه داشت

سپس می بینید که امضای شما در آن پنجره ظاهر می شود. اگر می‌خواهید دوباره آن را انتخاب کنید، Clear را بزنید و باز عکس بگیرید. سپس Description را وارد کنید و Done را بزنید.

امضا از دوربین در مک

در منوی ابزار برای وارد کردن امضا به فایل از گزینه Sign استفاده کنید.

امضای دوربین در منوی Sign

نحوه امضای اسناد در Preview در مک اینگونه است. امضای سند در Preview مک کار آسانی است. می توانید بیش از یک امضا ایجاد کنید، نام کامل، اسم و فامیلی و اسم مستعار را ذخیره کنید و سپس عناوینی را که لازم دارید وارد سند کنید.

نحوه امضای اسناد در Preview در مک به این ترتیب است. برای کارکردهای بیشتر Preview روش ویرایش PDF در Preview در مک را ببینید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *