گلکسی اس 23 اولترا دوربین بهتری نسبت به نسل قبل دارد

گلکسی اس 23 اولترا دوربین بهتری نسبت به نسل قبل دارد
گلکسی اس 23 اولترا دوربین بهتری نسبت به نسل قبل دارد

سامسونگ بزودی از سری گلکسی اس 23 خود رونمایی می کند. در این بین شایعات بسیاری درباره این سری تاکنون فاش شده است.

گلکسی اس 23 اولترا دوربین بهتری نسبت به نسل قبل دارد، ما در مورد Galaxy S23 Ultra و اینکه چگونه سیستم دوربین جدید آن همه تلفن های دیگر را از آب بیرون می کشد، چیزهای زیادی شنیده ایم. و اکنون، یک نمونه عکس ادعایی گرفته شده با گلکسی اس 23 اولترا منتشر نشده به نظر می‌رسد که از این ادعاها پشتیبانی می‌کند.

سه عکس از کدو تنبلی که در زیر مشاهده می کنید، ظاهراً به ترتیب با گلکسی اس 23 اولترا، گلکسی اس 22 اولترا و پیکسل 7 پرو گرفته شده اند. این عکس‌ها از «I ice Universe» در شبکه اجتماعی چینی Weibo گرفته شده‌اند و به نظر می‌رسد با استفاده از دوربین‌های اصلی گرفته شده‌اند، پس از آن به‌صورت دستی بزرگ‌نمایی شده و برای مشاهده دقیق‌تر جزئیات، برش داده شده‌اند. در مورد Galaxy S23 Ultra، این باید نمونه‌ای از سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی باشد.

بازتولید رنگ در Galaxy S22 Ultra و Galaxy S23 Ultra مشابه است. یعنی: به نظر می‌رسد رنگ‌ها را کمی بیشتر از Google Pixel 7 Pro اشباع می‌کنند تا مناظر زنده‌تر و در کنتراست بالاتر به نظر برسند. این که آیا رویکرد سامسونگ یا گوگل را ترجیح می‌دهید عمدتاً ذهنی است، اما رنگ‌ها را کنار بگذاریم، هدف این سه عکس برجسته کردن سطح جزئیات است، از این رو آنها بزرگ‌نمایی و به صورت دستی برش داده شدند.

گلکسی اس 23 اولترا

تا آنجا که به جزئیات می رسد، Galaxy S23 Ultra دو گوشی دیگر را از آب بیرون می کشد. اگرچه عکس های گرفته شده با گلکسی اس 22 اولترا و پیکسل 7 پرو به خودی خود خوب به نظر می رسند، اما در کنار عکس نمونه گلکسی اس 23 اولترا تقریباً خشک به نظر می رسند. دومی جزئیات بیشتری را در مورد کدو تنبل نشان می دهد، و بسیاری از عیوب را حفظ می کند که این کدو تنبل را منحصر به فرد می کند.

با فرض اینکه این واقعا یک نمونه عکس است که با گلکسی اس 23 اولترا گرفته شده است، به خاطر داشته باشید که این گوشی هنوز عرضه نشده است. این بدان معناست که سیستم عامل پیش از انتشار را اجرا می کند. نرم افزار دوربین ممکن است قبل از اینکه گوشی در قفسه ها در سال آینده عرضه شود، حتی بهتر شود.

طبق گزارشات، سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 23 اولترا را در اوایل ژانویه یا هفته اول فوریه 2023 معرفی کند. طبق اطلاعات قبلی، گلکسی اس 23 اولترا دارای سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی، دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض و دو دوربین 10 مگاپیکسلی تله فوتو، یک دوربین خواهد بود. با زوم اپتیکال 3 برابر و دیگری با عنصر زوم 10 برابری.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *