تاریخ عرضه بازی GTA 6 فاش شد

تاریخ عرضه بازی GTA 6 فاش شد
تاریخ عرضه بازی GTA 6 فاش شد

شرکت راکستار تاکنون تنها تایید کرد که برروی ساخت نسخه جدید سری بازی های GTA مشغول است و اکنون اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این عنوان فاش شد.

تاریخ عرضه بازی GTA 6 فاش شد، GTA (Grand Theft Auto) یکی از محبوب ترین بازی های تمام دوران است. با وجود اینکه پنجمین بازی از این سری در سال 2013 منتشر شد، همچنان رکوردهای فروش را می شکند. با این حال، بازیکنان منتظر تولید کننده قدیمی Rockstar Games بودند تا بازی مورد انتظار GTA 6 را منتشر کند. خوشبختانه، ممکن است به تازگی یک نشانه کوچک از تاریخ انتشار GTA 6 از مایکروسافت دریافت کرده باشیم.

خرید Activision-Blizzard توسط مایکروسافت مورد توجه سازمان رقابت و بازار (CMA)، نهاد نظارتی بریتانیا قرار گرفت. CMA تحقیقاتی را آغاز کرد و شروع به بررسی معامله میلیارد دلاری کرد. پاسخ مایکروسافت به تحقیقات سریع بود و این شرکت در یک سند از خود دفاع کرد. با کمال تعجب، برخی از اطلاعات موجود در سند سرنخی از تاریخ انتشار GTA 6 به ما می دهد.

مایکروسافت اساساً استدلال می کند که Call of Duty به تنهایی سهم بازار کافی را برای لطمه زدن به رقابت ندارد، بنابراین به فرنچایزهایی مانند Grand Theft Auto اشاره می کند. قابل توجه ترین نکته در صفحه 24 سند است: “انتظار می رود که بازی موردانتظار Grand Theft Auto VI (GTA 6) در سال 2024 منتشر شود.”

بازی GTA 6

با توجه به سطح همکاری مایکروسافت و راک استار، می توان گفت که این اطلاعات به احتمال زیاد صحیح است. با این حال، این شرکت تحت بررسی CMA است و یک معامله میلیارد دلاری ممکن است در خطر باشد. بنابراین نمی توان در مورد صحت اطلاعات چیزی به طور قطعی گفت.

گزارش ها حاکی از آن است که این بازی می تواند تا سال 2025 برای عرضه آماده شود، اگرچه تاریخ انتشار آن در سال 2024 بعید به نظر نمی رسد. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که Rockstar بتواند در ابتدا تاریخ انتشار 2024 را اعلام کند و آن را به سال آینده به تعویق بیاندازد. یک بازی در مقیاس Grand Theft Auto VI به تمام پولیش و زمان برای توسعه نیاز دارد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *