نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri

نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri
نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri

دستیار دیجیتالی اپل، سیری، در تلفظ صحیح نام ها بسیار خوب اس، اما گاهی اوقات یکی آن را مخدوش می کند. خوشبختانه شما می توانید به سیری کمک کنید تا نام مخاطبین خود را به درستی بیان کند. این مقاله نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri را به شما یاد می دهد.

گفتن برخی از نام‌ ها در اولین تلاش برای سیری سخت است، اما می‌ توانید به لطف فیلدی که می‌ تواند به مخاطبین شما در آیفون اضافه شود، تلفظ درست را به دستیار دیجیتالی آموزش دهید. مراحل زیر نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri را به شما نشان می دهد.

نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri

Siri اسمی را درست تلفظ نمی کند؟ نگران نباشید. با نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri همراه باشید تا ببینید چگونه می توانید تلفظ درست را به دستیار صوتی آیفون یاد بدهید.

1- برنامه Contacts را در آیفون باز کنید.

2- یک نفر از مخاطبینتان را انتخاب کنید.

3- در بالا، سمت راست روی گزینه Edit بزنید.

4- در قسمت Notes روی add field ضربه بزنید.

مخاطب

5- بسته به این که سیری کدام نام را درست نمی گوید (نام یا فامیلی)، Pronunciation first name یا Pronunciation second name را انتخاب کنید.

6- سپس، روی قسمت تلفظ ضربه بزنید و نام را به صورت آوایی بنویسید. (نام چگونه خوانده می شود.)

7- وقتی کارتان تمام شد در بالا، سمت راست روی Done ضربه بزنید.

مخاطبین

دفعه بعد که ‌siri‌ نام را می گوید، املای آوایی شما را دنبال می کند. به یاد داشته باشید می توانید هر زمان با استفاده از دکمه Edit در کارت تماس، تلفظ نام توسط سیری را ویرایش کنید.

نحوه تصحیح تلفظ نام ها توسط Siri به این ترتیب است. می خواهید از سیری درست استفاده کنید و قابلیتی را فراموش نکنید؟ نحوه استفاده از سیری برای قطع تماس در آیفون را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *