چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم

چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم
چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم

چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم؟ چند هفته پس از اینکه اپل آیفون 14 پرو و 14 پرو مکس را معرفی کرد، برخی از سازندگان گوشی های هوشمند اندروید، از جمله شیائومی و ریلمی، علنا شروع به بحث در مورد افزودن قابلیتی مشابه Dynamic Island اپل در گوشی های اندروید کردند.

و اکنون، به لطف اپلیکیشنی به نام Dynamic Spot (بر اساس گزارش The Verge)، امروز می‌ توانید چیزی شبیه به Dynamic Island در گوشی اندرویدتان داشته باشید. با ما در این مطلب همراه باشید تا ببینیم چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم.

چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم

باور نکردنی است اما دارد اتفاق می افتد!

این برنامه که توسط توسعه دهنده Jawomo ایجاد شده است، به عنوان یک قابلیت چند وظیفه ای کوچک توصیف می شود که دسترسی به نوتیفیکیشن های اخیر یا تغییرات وضعیت تلفن را آسان تر می کند. این قابلیت در اصل یک کپی از عملکرد Dynamic Island است: یک نوار کوچک سیاه رنگ اطراف بریدگی دوربین که اعلان‌ ها را ارائه می‌ دهد و می‌ توان روی آن ضربه زد تا به یک نسخه ویجت مانند از برنامه مربوط گسترش یابد.

اپلیکیشن اندروید DynamicSpot

Dynamic Spot تمام عملکردهای جزیره Dynamic Island را ندارد چون Dynamic Island به شدت با آیفون ادغام شده است و می تواند نوتیفیکشن های بسیاری از برنامه ها و عملکردهای آیفون را نمایش دهد.

با این حال Dynamic Spot گزینه ای دارد که اپل ارائه نمی دهد و آن تنظیم اندازه و موقعیت خود «جزیره» است. به این ترتیب شما باید بتوانید جزیره DynamicSpot را به خوبی با اکثر دستگاه های اندروید هماهنگ کنید، صرف نظر از اینکه بریدگی دوربین سلفی آنها کجاست و چگونه به نظر می رسد.

هنوز اطلاعات در مورد DynamicSpot به اندازه Dynamic Island نیست اما احتمال دارد این قابلیت در آینده ارتقا یابد و ویژگی های بیشتری به آن اضافه شود.

اکنون می‌دانیم چگونه در اندروید از قابلیتی مشابه Dynamic Island استفاده کنیم. آیفون دارید و هنوز از Dynamic Island استفاده نکرده اید؟ راهنمای برنامه های جالب برای استفاده از Dynamic Island در آیفون 14 پرو به خوبی به شما نشان می دهد چه استفاده هایی از Dynamic Island می توانید بکنید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *