گوشی GALAXY A74 سامسونگ در کار نیست

گوشی GALAXY A74 سامسونگ در کار نیست

سامسونگ هر سال نسل جدیدی از سری A خود را با سری گلکسی A5x و A7x معرفی کرده است. اینها ممکن است قدرتمندتر نباشند، اما طبق گزارش‌ها، پرفروش‌ترین‌های موجود در مجموعه سامسونگ هستند. خوب، بیایید جمله گذشته را روشن کنیم، سری گلکسی A5x معمولاً قدرتمندتر از A7x نیست.

گوشی GALAXY A74 سامسونگ در کار نیست، با وجود این، سری گلکسی A5x همچنان پرفروش‌ترین گوشی است. امسال، سامسونگ گلکسی A53 و A73 را در همان روز عرضه کرد، اما همانطور که می توانید انتظار داشته باشید، گلکسی A53 به یک موفقیت واقعی تبدیل شد. حالا به نظر می رسد سامسونگ سری A7x را کنار می گذارد و این بار سامسونگ گلکسی A74 نمی آورد.

سامسونگ گلکسی A74 دستگاه قدرتمندتر این سری خواهد بود، اما ظاهراً این پست اکنون متعلق به گلکسی A54 خواهد بود. در گذشته گلکسی A6x، A8x و حتی Galaxy A9x داشتیم. با این حال، سامسونگ این خط تولید را لغو کرد تا بر روی پرفروش ترین ها تمرکز کند. سری گلکسی A7x آخرین خط تولیدی است که وجود ندارد.

اطلاعات بر اساس یک گزارش است، بنابراین آن را با کمی نمک هضم کنید. بر اساس آن، گلکسی A73 آخرین گوشی در این مجموعه خاص بود. در نتیجه، سامسونگ گلکسی A74 را در سال 2023 وارد نخواهد کرد. این با عدم ثبات شایعات قبلی گلکسی A74 مطابقت دارد.

گوشی GALAXY A74

تا کنون، ما شاهد نشت های زیادی بودیم که به سری جدید Galaxy A 2023 اشاره می کرد. با این حال، ما چیز زیادی در مورد سامسونگ گلکسی A74 نشنیده ایم. ظاهراً این به این دلیل است که این تلفن در حال توسعه نیست. این ممکن است برای برخی غافلگیر کننده به نظر برسد، اما فقط برای برخی. مشتاق ترین طرفداران سری گلکسی A متوجه پنجره کوچکتر کشورهای تحت پوشش گلکسی A73 شدند. سامسونگ آن را در بازارهای کمتری نسبت به گلکسی A72 عرضه کرد.

گوشی های دیگر فروش بیشتری دارند و سامسونگ دلیلی برای آوردن گلکسی A7x جدید نمی بیند. حیف است، از این گذشته، گلکسی A7x معمولاً گوشی‌ای است که به بخش پرچمدار نزدیک‌تر می‌شود. اکنون، گلکسی A54 احتمالاً جذاب‌ترین گوشی در این خط تولید خواهد بود، زیرا سامسونگ گلکسی A74 عرضه نمی‌شود.

سری گلکسی A7x همچنین برای پر کردن شکاف بین سری A معمولی و سری S پرچمدار استفاده شد. طبق گزارشات، گلکسی S22 FE یا S23 FE وجود نخواهد داشت. بنابراین فاصله زیادی بین گلکسی A54 و سری گلکسی S23 خواهیم داشت. زمانی که رقبا احتمالاً چیزی برای ارائه دارند، این یک استراتژی عجیب است. شاید سامسونگ از استراتژی اپل برای ارائه پرچمداران قدیمی با قیمت کمتر پیروی کند. این می تواند قیمت گوشی های گلکسی اس 22 را کاهش دهد و آنها را به سری گلکسی A7x نزدیک کند. اکنون که این شرکت چهار سال پشتیبانی نرم افزاری را برای پرچمداران خود ارائه می دهد، منطقی است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *