ظاهر شدن خطوط افقی در نمایشگر سری آیفون 14 پرو

ظاهر شدن خطوط افقی در نمایشگر سری آیفون 14 پرو
ظاهر شدن خطوط افقی در نمایشگر سری آیفون 14 پرو

اپل می‌تواند یک به‌روزرسانی برای آیفون 14 پرو منتشر کند که مشکل گزارش شده خطوط افقی در تلفن هوشمند را برطرف می‌کند. برخی از کاربران آیفون 14 پرو/ پرو مکس خطوط افقی را گزارش کرده اند که هنگام راه‌اندازی روی صفحه نمایش آنها ظاهر می شود.

ظاهر شدن خطوط افقی در نمایشگر سری آیفون 14 پرو، خطوط به صورت تصادفی ظاهر می شوند و پس از چند ثانیه ناپدید می شوند. این خطوط افقی همچنین هنگام بیدار شدن آیفون ظاهر می شوند و این موضوع به طور گسترده ای گزارش شده است.

اپل ادعا می کند که این مشکل یک مشکل سخت افزاری نیست بلکه یک باگ iOS است. برخی از کاربران گزارش داده اند که گوشی های هوشمند خود را برای حل این مشکل به فروشگاه های اپل برده اند. همچنین گمانه زنی ها مبنی بر ارتباط این باگ با iOS 16.2 وجود دارد. با این حال، همچنین حدس زده شد که این مشکل به بیلدهای قبلی iOS نیز کشیده شده است.

یک نماینده پشتیبانی اپل در Reddit گزارش داد، اپل از این مشکل آگاه است و به زودی با یک به روز رسانی آتی حل خواهد شد. در بخشی از بیانیه رسمی اپل آمده است که این مشکل به دلیل درایورها بوده و مشکل سخت افزاری نیست.

آیفون 14 پرو

در حالی که مشکل خطوط افقی چندان رایج نیست، برای کاربران نگرانی ایجاد می کند. برخی از کاربران راه هایی را برای غلبه بر مشکل پیشنهاد کرده اند. چندین کاربر در Reddit گزارش داده اند که خاموش کردن AOD مشکل را حل می کند. پیشنهاد دیگر این است که گوشی را به صورت دستی خاموش کنید و دستگاه را ریست کنید. این پیشنهادات در بهترین حالت هستند، اقدامات توقف شکاف و رفع اشکال از طریق به روز رسانی مطمئن ترین راه حل باقی می ماند.

انتظار می‌رود اپل اطلاعات بیشتری در مورد این مشکل ارائه کند و متعاقباً به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای رفع باگ منتشر کند. مشخص نیست که آیا مشکل خطوط افقی مختص کاربران گوشی های هوشمند اپل در یک منطقه خاص است یا خیر. اگر اینطور باشد، ممکن است به روز رسانی مختص مناطق آسیب دیده باشد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *