اپیک تعطیلات امسال 15 بازی رایگان می دهد

اپیک تعطیلات امسال 15 بازی رایگان می دهد
اپیک تعطیلات امسال 15 بازی رایگان می دهد

فروشگاه Epic Games بار دیگر میزبان رویداد 15 روز کریسمس خود است. از هم‌اکنون تا ۲۹ دسامبر، می‌توانید هر روز یک بازی رایگان را در فروشگاه اپیک گیمز درخواست کنید. به طور معمول، Epic هر هفته یک یا دو بازی رایگان ارائه می‌کند، بنابراین اکنون فرصت دارید تا در تعطیلات بازی‌های جدید را تهیه کرده و بازی کنید.

اپیک تعطیلات امسال 15 بازی رایگان می دهد، در سال‌های گذشته، این تبلیغ شامل برخی از بازی‌های بسیار محبوب هم در فضای AAA و هم در فضای مستقل بود. درست مانند صبح کریسمس، تا زمانی که “باز نشود” نمی دانید هدیه اسرارآمیز شما چیست. غافلگیری بخشی از سرگرمی است. اگر می خواهید سعی کنید هویت رایگان بعدی را کشف کنید، کاغذ کادویی که اثر هنری رایگان بعدی را می پوشاند حاوی سرنخ هایی است.

لازم به ذکر است که هر بازی رایگان در این تبلیغات فقط به مدت 24 ساعت در دسترس خواهد بود. هر بازی در ساعت 8 صبح PT / 11 صبح به وقت شرقی پخش می شود، بنابراین ممکن است بخواهید یک یادآوری تکراری برای خود تنظیم کنید. این تبلیغ جایگزین آهنگ عادی هفتگی رایگان ها تا سال 2023 است.

اپیک

در حالی که در Epic ادعای رایگان‌های خود را دارید، مطمئن شوید که محتوای رایگان Epic را برای Fortnite، PUBG، Fall Guys و Warframe در اختیار دارید. Epic همچنین میزبان فروش تعطیلات گسترده تا 5 ژانویه است.

فروشگاه Epic Games تنها خرده‌فروشی نیست که بازی‌های رایگان را در این تعطیلات هدیه می‌دهد. اعضای آمازون پرایم از 27 دسامبر می توانند 10 بازی رایگان دریافت کنند.

15 دسامبر – Bloons TD 6
16 دسامبر – Horizon Chase Turbo
17 دسامبر – Costume Quest 2
18 دسامبر – Sable
19 دسامبر – Them’s Fightin’ Herds
20 دسامبر – Wolfenstein: The New Order
21 دسامبر – Lego Builder’s Journey

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *