گوشی ال جی Velvet اوایل 2023 اندروید 13 دریافت می کند

گوشی ال جی Velvet اوایل 2023 اندروید 13 دریافت می کند
گوشی ال جی Velvet اوایل 2023 اندروید 13 دریافت می کند

شاید ال جی چند سالی از صنعت تلفن هوشمند خارج شده اما این بدان معنا نیست که هیچ پشتیبانی نرم افزاری برای گوشی های خود درنظر نمی گیرد.

گوشی ال جی Velvet اوایل 2023 اندروید 13 دریافت می کند، بدون شک، ال جی یکی از نوآورترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بود. محصولات آنها، مانند LG Velvet و LG Wings، نوآوری های واقعاً شگفت انگیزی را به بازار معرفی کردند. اما این شرکت مجبور شد از تجارت گوشی های هوشمند خارج شود زیرا نتوانست حاشیه سود کافی را به دست آورد. به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین غول‌های فناوری در صنعت، این اعلامیه شوک بزرگی بود زیرا هیچ‌کس واقعاً انتظار خروج ناگهانی آنها از بازار را نداشت.

به هر حال، بسیاری از افرادی که واقعاً دستگاه های ال جی را چند روز قبل از تیتر خریده بودند، نگران بودند که آیا پشتیبانی برند از نرم افزار و خدمات پس از فروش وجود دارد یا خیر. خوب، در پاسخ به این موضوع، ال‌جی تصریح کرد که همه دستگاه‌ها خدمات پس از فروش مناسبی دریافت خواهند کرد و به‌روزرسانی‌های OTA در اختیار دستگاه‌ها قرار می‌گیرد تا زمانی که برای به‌روزرسانی‌ها EOL (پایان عمر) علامت‌گذاری شود. این برند با عمل به وعده خود تأیید کرده است که LG Velvet آپدیت اندروید 13 را در سه ماهه اول سال 2023 دریافت خواهد کرد.

ال جی Velvet

LG Velvet و دیگر گوشی‌های هوشمند ال‌جی هنوز هم توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به هر حال، طبق پست اخیر در انجمن های پشتیبانی خود، ال جی اندروید 13 را برای ال جی Velvet در سه ماهه اول سال 2023 منتشر خواهد کرد. برنامه به روز رسانی نرم افزار مشخص می کند که ال جی به روز رسانی های امنیتی اندروید را برای LG Wing، LG Q61، LG Q92 ارائه خواهد کرد. 5G و LG Q52 5G در سه ماهه آینده، اما مشخص نیست که LG Wing چه زمانی به‌روزرسانی اندروید 13 خود را دریافت می‌کند.

اگر در جایی غیر از کره جنوبی زندگی می کنید، که این برنامه زمان بندی انتشار نرم افزار فقط اعمال می شود، برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها باید کمی بیشتر صبر کنید. ما انتظار داریم که ال‌جی ارتقای اندروید 13 را برای ال‌جی Velvet در سه ماهه دوم بر اساس برنامه زمان‌بندی عرضه در سال جاری در بازارهای بعدی منتشر کند. کاربران ممکن است مجبور باشند زمان زیادی را برای به‌روزرسانی اندروید 13 منتظر بمانند، زیرا LG Wing اخیراً به‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کرده است.

در هر صورت، اندروید 13 حداقل در دسترس مشتریان LG Wings است. اگرچه برنامه تاخیری عرضه ممکن است باعث نارضایتی برخی از مشتریان شده باشد، اما چه چیزی بهتر از دریافت به‌روزرسانی از یک برند متوقف‌شده در بازار گوشی‌های هوشمند است؟ فکر می کنم دیر از هرگز بهتر است. در حال حاضر، هیچ تایید رسمی مبنی بر دریافت اندروید 13 گوشی هوشمند LG Wings وجود ندارد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *