روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ

روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ
روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ

در یک گوشی سامسونگ گلکسی، می‌ توانید تقریبا هر چیزی را شخصی‌ سازی کنید. حتی می‌ توانید یک پس‌ زمینه سفارشی برای تماس‌ های ورودی تنظیم کنید. در این مطلب روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ آمده است.

به‌ طور پیش‌ فرض، هنگام دریافت تماس ورودی، گوشی سامسونگ شما تصویری از رنگ‌ های متحرک را روی صفحه تماس نمایش می دهد. بسیاری از کاربران نمی دانند که شما می توانید پس زمینه تماس را برای نمایش هر عکس یا ویدیویی از گالری سفارشی کنید.

جالب است، نه؟ بیایید روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ را ببینیم.

روش تنظیم پس زمینه سفارشی برای تماس های ورودی در سامسونگ

با روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ همراه باشید. دلیل تغییر تصویر پس‌ زمینه صفحه تماس، همان دلیل تغییر والپیپر صفحه اصلی است: زیباتر شدن صفحه.

1- برنامه Phone را باز کنید. روی منوی سه نقطه ای ضربه بزنید و Settings را انتخاب کنید.

2- به Call background > Background بروید. تعدادی ویدیوی از پیش آماده شده می بینید که ممکن است بخواهید آنها را انتخاب کنید.

پس‌زمینه تماس پیش‌فرض سامسونگ

3- روی آیکون + ضربه بزنید و تصویر یا ویدیوی موردعلاقه‌تان را از گالری برگزینید.

پیش تنظیم پس زمینه تماس سامسونگ

4- اگر ویدیویی بیشتر از 15 ثانیه انتخاب کرده باشید، باید از طریق گزینه Trim (آیکون قیچی) آن را کوتاه کنید. سپس Done را بزنید.

5- می‌ توانید با زدن Use video sound as ringtone، از صدای ویدیویتان به عنوان آهنگ زنگ جدید استفاده کنید. توصیه نمی‌ کنیم این را روشن کنید، زیرا ممکن است صدای موجود در ویدیو شبیه آهنگ زنگ تماس‌ گیرنده واقعی نباشد و منجر به از دست دادن تماس شود.

6- Set as call background را بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

پیش نمایش پس زمینه تماس جدید سامسونگ

تصویر پس‌ زمینه یا ویدیویی که در اینجا تنظیم کرده‌ اید برای همه مخاطبین اعمال می‌ شود. اگر می‌ خواهید پس‌ زمینه تماس سفارشی را برای هر مخاطب تنظیم کنید، نیاز به One UI 5 دارید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برنامه Contacts را باز کنید و یک مخاطب را برگزینید.

برنامه Samsung Contacts جزئیات تماس را ویرایش می کند

2- روی Edit > View more > Call background > Background ضربه بزنید.

3- آیکون + را بزنید و تصویر یا ویدیوی مورد علاقه تان را از گالری انتخاب کنید.

4- Set as call background را بزنید.

پس‌زمینه تماس برنامه مخاطبین سامسونگ

روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ را یاد گرفتید. صفحه تماس سفارشی جدید شما اکنون تنظیم شده است. آن را تست کنید و از این قابلیت لذت ببرید.

نکته: برای این که بهترین نتیجه را بگیرید، مطمئن شوید که عکس یا ویدیویی که به‌ عنوان پس‌ زمینه تماس جدید انتخاب می‌ کنید، وضوح بالایی دارد و ترجیحا در جهت عمودی است. اگر عکس یا ویدیوی منظره را انتخاب کنید، گوشی شما باید روی آن زوم کند که کیفیت تصویر را کاهش می دهد.

تصویر پس زمینه تماس را شخصی سازی کنید

امیدواریم روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ برای شما مفید بوده باشد. یکی از بهترین چیزهایی که در مورد گوشی های سامسونگ وجود دارد، سطح بالای انعطاف پذیری و امکانات زیاد آنها برای شخصی سازی است. اگر از ظاهر پیش‌ فرض دستگاهتان راضی نیستید، می‌ توانید بدون نیاز به دانلود لانچرهای شخص ثالث، آن را به سادگی با استفاده از ویژگی‌ های سفارشی‌ سازی داخلی بازسازی کنید.

روش تغییر صفحه پس زمینه تماس در گوشی های سامسونگ به این ترتیب است. می خواهید شخصی سازی های بیشتری در اندروید داشته باشید؟ چگونه گوشی اندروید 12 را شخصی سازی کنیم را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *