سری گلکسی اس 23 دارای ظرفیت باتری بیشتر نسبت به نسل فعلی

سری گلکسی اس 23 دارای ظرفیت باتری بیشتر نسبت به نسل فعلی
سری گلکسی اس 23 دارای ظرفیت باتری بیشتر نسبت به نسل فعلی

شرکت سامسونگ هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی می کند. در این بین باید به سری گلکسی اس 23 اشاره کرد که ویژگی های قابل توجهی دارد.

سری گلکسی اس 23 دارای ظرفیت باتری بیشتر نسبت به نسل فعلی، با نزدیک‌تر شدن به معرفی سری گلکسی اس 23 سامسونگ، شایعات و درزهای مختلفی در مورد گوشی‌های هوشمند پرچمدار آینده منتشر شده است. حال گزارشی جدید جزئیات جالبی را در مورد مدل پایه گلکسی اس 23 فاش کرده است.

ظاهرا غول فناوری کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای بهبودهای مختلف در Galaxy S23 است. همانطور که در توییتر آمده است، گلکسی اس 23 و حتی گلکسی اس 23 پلاس دارای صفحه نمایش جدیدی هستند که حداکثر روشنایی 1750 نیت را ارائه می دهد که از گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس که تنها 1300 نیت روشنایی ارائه کرده بودند، بیشتر است. از سوی دیگر، انتظار می‌رود که گلکسی اس 23 اولترا دارای صفحه نمایشی باشد که حداکثر روشنایی 2000 نیت را ارائه می‌دهد.

گلکسی اس 23

جدا از این، انتظار می رود گلکسی اس 23 اولترا نیز از همان بسته باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که در گلکسی اس 22 اولترا قرار دارد، تغذیه شود. از زمان عرضه گلکسی اس 20 اولترا که در سال 2020 عرضه شده بود، این یک استاندارد بوده است. اگرچه انتظار می‌رود که گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس در اندازه باتری کمی افزایش پیدا کنند، اما مدل اول اکنون با یک بسته باتری 3900 میلی‌آمپر ساعتی عرضه می‌شود. دومی دارای بسته باتری 4700 میلی آمپر ساعتی است.

با این حال، به نظر می رسد که نوع پایه همچنان شارژ سریع 25 واتی نسبتاً آهسته را حفظ خواهد کرد و نوع S23+ شارژ سریع 45 واتی مشابه نسل قبلی را حفظ خواهد کرد. اما هر دو مدل همچنان دارای شارژ بی سیم Qi و قابلیت شارژ معکوس Wireless PowerShare خواهند بود. این همه اطلاعاتی بود که توسط مشاور اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بود، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر در مورد این موضوع، در کنار آن باشید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *