سونی گیم پس مایکروسافت را رقیب نمی داند

سونی گیم پس مایکروسافت را رقیب نمی داند
سونی گیم پس مایکروسافت را رقیب نمی داند

یک گزارش جدید نشان داده است که سونی ظاهراً نگران Xbox Game Pass مایکروسافت نیست. طبق گزارش ها، این شرکت حتی Xbox Game Pass را به عنوان یک رقابت در بازار نمی بیند.

سونی گیم پس مایکروسافت را رقیب نمی داند، به گفته منابع نزدیک به این موضوع، جیم رایان، مدیر عامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، نظراتی را بیان کرده است که نشان می دهد این شرکت Xbox Game Pass را به عنوان یک رقیب نمی بیند. از سوی دیگر، غول فناوری ژاپنی نسبت به خرید اخیر مایکروسافت از استودیوی بازی سازی اکتیویژن بلیزارد ابراز نگرانی کرده است. به گفته یک منبع، مدیر ارشد اجرایی نظرات خود را در یک جلسه پرسش و پاسخ کارکنان که در اوایل ماه جاری برگزار شد و رایان در مورد رقابت در بازار صحبت کرد، بیان کرده است.

سونی

هنگامی که از جیم رایان در مورد Xbox Game Pass پرسیده شد، گزارش شده است که “وقتی ما Game Pass را در نظر می گیریم، به نظر می رسد که [اعداد Game Pass] در حال کاهش است. وقتی Game Pass را در نظر می گیریم، در عرض دو سال تعداد بیشتری از PS5 را نسبت به جمع آوری مشترکین آن ها فروخته ایم و آنها 6 تا 7 سال است که این کار را انجام می دهند. او همچنین افزود: «ما از 50 میلیون مشترک خجالتی هستیم و آنها در 20 سال پایین هستند، اما برای افزایش این تعداد کار بیشتری وجود دارد.

به اندازه کافی جالب توجه است که اظهارات داخلی فرضی رایان با توجه به اینکه این شرکت در حال مبارزه با برنامه های پیشنهادی مایکروسافت برای خرید Activision Blizzard است که نامی شناخته شده در صنعت بازی است، کمی متناقض به نظر می رسد. مقام سونی به رویترز گفته است که این اقدام برای رقابت بد، برای صنعت بازی بد و برای خود گیمرها بد است، علی‌رغم ادعای مایکروسافت که «این معامله به نفع گیمرها، توسعه‌دهندگان و صنعت خواهد بود، زیرا ما به دنبال عرضه بازی‌های بیشتر هستیم. به افراد بیشتری.»

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *