نحوه تغییر پس‌زمینه Call Screen برای تماس‌های ورودی در تلفن سامسونگ

نحوه تغییر پس‌زمینه Call Screen برای تماس‌های ورودی در تلفن سامسونگ
نحوه تغییر پس‌زمینه Call Screen برای تماس‌های ورودی در تلفن سامسونگ

به‌طور پیش‌فرض، تلفن سامسونگ شما هنگام دریافت تماس ورودی، پیش‌تنظیمی از رنگ‌های گرادیان متحرک را روی صفحه تماس به شما نشان می‌دهد. اما این پیش تنظیم برای بسیاری ناشناخته است، در واقع شما می توانید پس زمینه تماس را برای نمایش هر عکس یا ویدیو از گالری خود سفارشی کنید.

بر همین اساس تصمیم گرفتیم در این مقاله نحوه تغییر پس‌زمینه Call Screen برای تماس‌های ورودی در تلفن سامسونگ را آموزش دهیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.


نحوه تنظیم پس‌زمینه تماس سفارشی در تلفن سامسونگ

ممکن است بخواهید پس‌زمینه صفحه تماس خود را برای زیباتر جلوه دادن آن، سفارشی کنید. شما می‌توانید تقریباً هر چیزی را در تلفن Samsung Galaxy شخصی‌سازی کنید. حتی می‌توانید یک پس‌زمینه سفارشی برای تماس‌های ورودی تنظیم کنید. در اینجا نحوه تنظیم پس‌زمینه تماس سفارشی در تلفن سامسونگ، آمده است.

برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اپلیکیشن Phone را باز کنید، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Settings را انتخاب کنید.
2- به Call background > Background بروید. تعدادی از پیش‌تنظیمات ویدیویی را می‌بینید که ممکن است بخواهید آنها را انتخاب کنید.
3- آیکون + را بزنید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید.
4- اگر ویدیویی بیشتر از 15 ثانیه انتخاب کرده اید، باید با زدن دکمه Trim (آیکون قیچی) آن را کوتاه کنید و سپس Done را بزنید.
5- می‌توانید با جابه‌جایی گزینه Use video sound به عنوان آهنگ زنگ، از صدای ویدیوی خود به عنوان آهنگ زنگ جدید استفاده کنید. توصیه نمی‌کنیم این گزینه را روشن کنید، زیرا ممکن است صدای موجود در ویدیوی شما شبیه آهنگ زنگ تماس‌گیرنده واقعی نباشد که می‌تواند منجر به از دست دادن تماس شود.
6- برای اتمام روی گزینه Set as call background کلیک کنید.

نحوه تنظیم پس‌زمینه تماس سفارشی در تلفن سامسونگ
نحوه تنظیم پس‌زمینه تماس سفارشی در تلفن سامسونگ

تصویر پس‌زمینه یا ویدیویی که در اینجا تنظیم کرده‌اید برای همه مخاطبین اعمال می‌شود. اگر می‌خواهید پس‌زمینه تماس‌های سفارشی را برای هر مخاطب تنظیم کنید، بهتر است بدانیدکه اگر گوشی خود را به One UI 5 ارتقا دهید، می‌توانید این کار را انجام دهید. از اینرو برای انجام اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اپلیکیشن Contacts را باز کرده و یک مخاطب را انتخاب کنید.
2- روی Edit > View more > Call background > Background ضربه بزنید.
3- آیکون + را بزنید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید.
4- برای اتمام روی گزینه Set as call background کلیک کنید.

نحوه تنظیم پس‌زمینه تماس سفارشی در تلفن سامسونگ

صفحه تماس سفارشی جدید شما اکنون تنظیم شده است. در این مرحله می توانید آنرا تست کنید. همچنین، ممکن است بخواهید نحوه تنظیم میانبرهای صفحه اصلی را در تلفن سامسونگ خود برای بررسی سریع تماس های از دست رفته، جستجوی مخاطبین یا ایجاد یک میانبر جدید با یک ضربه بررسی کنید.

نکته: برای بهترین نتایج، مطمئن شوید که عکس یا ویدیویی که به عنوان پس‌زمینه تماس جدید خود انتخاب می‌کنید، وضوح بالایی دارد و ترجیحاً در جهت عمودی است. اگر یک عکس یا فیلم منظره را انتخاب کنید، گوشی شما باید روی آن زوم کند و کیفیت تصویر را کاهش دهد.

پس زمینه تماس خود را در سامسونگ سفارشی کنید

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد گوشی های سامسونگ وجود دارد این است که، این گوشی ها تا چه حدی قابل تنظیم هستند. اگر از ظاهر و ظاهر پیش‌فرض دستگاه خود راضی نیستید، می‌توانید بدون نیاز به دانلود لانچرهای شخص ثالث، آن را کاملاً با استفاده از ویژگی‌های سفارشی‌سازی داخلی بازسازی کنید.

در این مقاله نحوه پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات در Galaxy Watch سامسونگ بطور کامل آموزش داده شده است. می توانید با کلیک بر روی همین لینک، از این آموزش بهره ببرید.

هر سوال یا پیشنهادی درباره این مقاله داشتین، با ما در میان بگذارید و این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *