راکستار امسال بازی GTA 6 را معرفی می کند

راکستار امسال بازی GTA 6 را معرفی می کند
راکستار امسال بازی GTA 6 را معرفی می کند

به نظر می رسد تام هندرسون پاسخ این سوال را دارد. با توجه به پیش‌بینی‌های روزنامه‌نگار و افشاکننده برای سال، منطقی است که Rockstar اولین جزئیات بازی را که در سال 2022 چندین بار درز کرده بود و همچنین تاریخ انتشار پیش‌بینی شده بازی را فاش کند.

راکستار امسال بازی GTA 6 را معرفی می کند، یکی از بی‌صبرانه‌ترین بازی‌های تاریخ بدون شک GTA 6 است. همه چیز برای ایجاد هیاهو تنظیم شده است: نسخه‌ای که بیش از هر زمان دیگری شناخته شده است. یک دوره توسعه به خصوص طولانی، و ارتباطات مبهم از Rockstar. بازیکنان در سرتاسر جهان در تاریکی هستند و ماه ها منتظر حتی کوچکترین اطلاعات ملموس بوده اند.

اگر سرانجام در سال 2023 انتظار به پایان رسید چه؟ البته این را باید با یک دانه نمک مصرف کنید. با این حال، به هیچ وجه غیرقابل تصور نیست. تام هندرسون، روزنامه‌نگاری که پیش‌بینی‌هایش اغلب به حقیقت پیوسته است، در هر صورت به این اعتقاد دارد. پس از ادعای اینکه سونی PS5 Slim را امسال عرضه خواهد کرد. دومی تصمیم راک استار برای صبر تا سال 2023 را توجیه می کند تا در نهایت بازی خود را برای عموم معرفی کند.

بازی GTA 6

با توجه به اینکه Rockstar Games و Take-Two در گذشته اعلان‌ها و عرضه‌های بازی را مدیریت کرده‌اند، تام هندرسون می‌نویسد که اعلامیه ۲۰۲۳ زمان ایده‌آلی برای عرضه در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ خواهد بود. او در واقع به یاد می آورد که به شدت احساس می کند که GTA 6 در سال 2024 یا 2025 منتشر خواهد شد. با این حال، ده سال از معرفی Grand Theft Auto V در سال 2013 می گذشت.

علاوه بر این، تام هندرسون در مورد ادعاهای مایکروسافت مبنی بر اینکه راه اندازی آن در سال 2024 اتفاق می افتد، صحبت می کند که او آن را نمی پذیرد. دومی تصدیق می کند که تاریخ انتشار برای سال 2024 قابل قبول است. اما اگر چنین باشد، احتمال به تعویق افتادن برای سال 2025 وجود دارد. به هر حال، عموم مردم اکنون از استودیوها انتظار دارند که تمام مطالبی را که پس از هک تاریخی که Rockstar متحمل شده است، تأیید کنند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *