انتشار آپدیت One UI 5.0 برای گوشی Galaxy F12

انتشار آپدیت One UI 5.0 برای گوشی Galaxy F12
انتشار آپدیت One UI 5.0 برای گوشی Galaxy F12

در چند ماه گذشته، سامسونگ به‌طور مداوم آخرین به‌روزرسانی One UI 5 را برای انواع گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود عرضه کرده است.

انتشار آپدیت One UI 5.0 برای گوشی Galaxy F12، با این حال، هنوز تعداد کمی از دستگاه ها هستند که هنوز به روز رسانی مبتنی بر اندروید 13 را دریافت نکرده اند. در جدیدترین توسعه، OEM کره ای شروع به انتشار یک بیلد پایدار One UI 5 برای Galaxy F12 و Galaxy A03 ارزان قیمت کرده است.

سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 را برای گلکسی F12 با نسخه میان‌افزار F127GXXU3CVL4 آغاز کرده است. این نرم افزار در حال حاضر در هند، که تنها کشوری است که دستگاه در آن فروخته می شود، عرضه می شود. این به روز رسانی وصله امنیتی نوامبر 2022 را ارائه می کند که 46 آسیب پذیری امنیتی را برطرف می کند. همچنین تمام ویژگی‌های جدیدی را که شرکت در One UI 5 بسته بندی کرده است، معرفی می‌کند.

انتشار آپدیت One UI 5.0 برای گوشی Galaxy F12

گلکسی A03 نیز به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت می‌کند. این نرم‌افزار در واحدهای صربستان با نسخه سیستم عامل A035FXXU2CVL4 در حال کاشت است. نکته قابل توجه این است که گلکسی A03 دارای رابط کاربری One UI Core 5.0 است زیرا یک گوشی هوشمند ارزان قیمت است. Core اساسا یک نسخه کوتاه شده از ساخت معمولی است و دارای ویژگی های محدودی است تا عملکرد روان را فراهم کند. می‌توان انتظار داشت که این نرم‌افزار در روزهای آینده به سایر مناطق نیز گسترش یابد.

طبق معمول، به‌روزرسانی به‌صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا به هر واحد برسد. اگر صاحب دستگاه‌های ذکر شده در بالا هستید، مراقب اعلان OTA باشید. با این حال، گاهی اوقات اعلان ها نمایش داده نمی شوند. در این صورت، بهتر است به صورت دستی به‌روزرسانی را بررسی کنید. برای انجام این کار به تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب بروید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *