حل شکایت 1.8 میلیون دلاری از بازی Cyberpunk 2077

حل شکایت 1.8 میلیون دلاری از بازی Cyberpunk 2077
حل شکایت 1.8 میلیون دلاری از بازی Cyberpunk 2077

شکایت دسته جمعی Cyberpunk 2077 از سرمایه گذاران آن به توافق رسیده است و CD Projekt Red 1.85 میلیون دلار به شاکیان پرداخت خواهد کرد.

حل شکایت 1.8 میلیون دلاری از بازی Cyberpunk 2077، در سال 2020، سرمایه‌گذاران یک شکایت دسته جمعی علیه CD Projekt Red تنظیم کردند و ادعا کردند که وضعیت راه‌اندازی باگی Cyberpunk 2077 از دید سرمایه‌گذاران پنهان شده است و در نتیجه باعث از دست دادن پول آنها شد.

مبلغ تسویه حساب اعضای کلاس واجد شرایط، “هزینه های مدیریت تسویه حساب، مالیات، هزینه ها و هزینه های وکالت” و موارد دیگر را پوشش می دهد. اعضای کلاس واجد شرایط به عنوان هر سرمایه‌گذاری تعریف می‌شوند که سهام CD Projekt Red را بین ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ تا ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰ خریداری کند.

Cyberpunk 2077 یک راه اندازی سخت و باگ داشت، که منجر به حذف بازی توسط سونی از فروشگاه خود شد – تصمیمی شگفت انگیز که منجر به کاهش قیمت سهام CD Projekt Red شد. Cyberpunk 2077 بعداً پس از انتشار وصله‌های CD Projekt Red که بسیاری از مشکلات را برطرف کرد، دوباره به ویترین فروشگاه‌های پلی‌استیشن اضافه شد.

بازی Cyberpunk 2077

CD Projekt Red در ابتدا برای Cyberpunk 2077 در نظر گرفته شده بود که یک جزء چند نفره داشته باشد، اما به دلیل اولویت دادن شرکت به رفع اشکالات موجود در بازی مستقل، این برنامه ها لغو شد.

در سال 2023، Cyberpunk 2077 توسعه‌ای به نام Phantom Liberty دریافت می‌کند. این یک DLC پولی است و به نظر می رسد تنها الحاقیه ای باشد که در حال حاضر برای بازی در نظر گرفته شده است. CD Projekt Red همچنین در حال کار بر روی Witcher 4 است، اگرچه به نظر می رسد تاریخ انتشار آن هنوز خیلی دور است و در مناطق داخلی پس از سال 2025 قرار دارد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *