گوشی هوشمند بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث SIG را به دست آورد

بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث SIG را به دست آورد
بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث SIG را به دست آورد

گوشی هوشمند بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث را کسب کرد. انتظار می‌رود این گوشی نسبت به مدل بلید ای ۵۱ در رده‌ی پایین‌تری قرار گیرد. از مشخصات این تلفن تاکنون اطلاعات زیادی به دست نیامده است اما احتمالا با نمایشگر LCD، ماژول دوربین چندگانه در پنل پشت، حسگر اثر انگشت و استفاده از تراشه UNISOC معرفی و در بازار عرضه شود.

فهرست صدور تاییدیه بلوتوث نشان داده است که ZTE تلفن هوشمند جدیدی را برای سری بلید (Blade) خود در راه دارد. از مطالعه این لیست می‌توان پی برد که این دستگاه با نام بلید ای ۳۱ (ZTE Blade A31) روانه بازار می‌شود و این بدان معناست که این تلفن هوشمند از نظر امکانات و همچنین قیمت در رده‌ای پایین‌تر از گوشی هوشمند دیگر این شرکت یعنی  ZTE Blade A51 قرار می‌گیرد که تاییدیه این گوشی در ماه نوامبر (آبان – آذر) برای آن صادر شده است.

بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث SIG را به دست آورد

همان طور که در مشخصات این فهرستی که بری تاییدیه بلوتوث این دستگاه از سوی SIG صادر شده است، می‌توان پی برد که گوشی هوشمند بلید ای ۳۱ شرکت ‌ZTE، مجهز به بلوتوث ۴.۲ و LTE خواهد بود. همچنین قدرت پردازشی این گوشی هوشمند را تراشه UNISOC تأمین خواهد کرد. احتمال داده می‌شود که طراحی گوشی باید شبیه به طراحی تلفن بلید ای ۵۱ شرکت ZTE باشد.

بنابراین انتظار می‌رود که با یک تلفن هوشمندی رو به رو باشیم که قاب پشت آن از جنس پلی کربنات ساخته شده باشد و همچنین در روی پنل عقب گوشی یک ماژول دوربین چندگانه وجود داشته باشد. از دیگر مشخصاتی که انتظار داریم در این گوشی استفاده شود، اسکنر اثر انگشت و نمایشگر LCD است. ضمن این که در زمان عرضه هم این تلفن انتظار می‌رود که سیستم عامل اندروید ۱۰ را با خود حمل کند.

بلید ای ۳۱ ZTE تاییدیه بلوتوث SIG را به دست آورد

ZTE هنوز گوشی هوشمند بلید ای ۵۱ را معرفی نکرده است. این در حالی است که چندین ماه از زمانی که در FCC دیده شده است، می‌گذرد. با این وجود، اگر هر دو دستگاه به طور همزمان معرفی شوند، نباید خیلی تعجب کرد.

مطالب مرتبط
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *