بهترین و حرفه ای ترین برنامه واترمارک اندروید Add Watermark با تنظیمات فراوان

بهترین و حرفه ای ترین برنامه واترمارک اندروید Add Watermark با تنظیمات فراوان
Add-Watermark برنامه

اگر صاحب کانال تلگرام یا پیج اینیستاگرام دارید پست هایتان را بدون ذکر منبع خسته شده اید؟ با حرفه ای ترین اپلیکیشن امروز می توانید به این افراد کپی کار درس ادب بدهید. Add Watermark در نقش یک واترمارک ساز حرفه ای، به جرأت یکی از بهترین و کامل ترین اپلیکیشن هایی است که با آن می توانید واترمارک های دلخواه تان را ساخته و روی عکس ها اعمال کنید، تا همیشه اسم یا لوگوی مخصوص تان را در گوشه تصویر ببینید.

تفاوت نسخه رایگان و حرفه ای

بهترین و حرفه ای ترین برنامه واترمارک اندروید Add Watermark با تنظیمات فراوان

Add Watermark در دو نسخه رایگان و حرفه ای برای اندروید منتشر شده که در نسخه حرفه ای فقط امکان واترمارک دسته جمعی تصاویر را دارید و در نسخه رایگان باید این کار را به طور جداگانه برای هر عکس انجام بدهید. بنابراین در صورت استفاده حرفه ای، توصیه می کنیم که فکر دانلود نسخه رایگان را از سرتان بیرون کنید.

البته امکانات نسخه رایگان Add Watermark هم دست کمی از نسخه حرفه ای ندارند و شاید بتوان گفت که در مقایسه با اپلیکیشن های مشابه با اختلاف زیادی کاربردی تر هستند.

Add Watermark امکان اعمال واترمارک های متنی و تصویری را به شما ارائه کرده؛ واترمارک هایی که به لطف تنظیمات متعدد اپلیکیشن می توانید به هر شکلی که خواستید درشان آورده و به عکس هایتان بچسبانید. انتخاب فونت از بین 72 گزینه، تغییر رنگ، تنظیم شفافیت، تعیین مقدار سایه و چرخش آزاد فقط بخشی از تنظیماتی هستند که برای واترمارک های متنی در اختیار دارید.

فرمت های پشتیبانی برنامه Add Watermark

فرمت های پشتیبانی برنامه Add Watermark

این واترمارک ساز حرفه ای از فرمت JPG و همچنین PNG پشتیبانی به عمل می آورد. پشتیبانی از فرمت PNG به این معناست که می توانید لوگوهای بدون بک گراند را هم در قالب واترمارک روی عکس ها بنشانید.

بهترین مزیت اپ Add Watermark

هر تغییری که روی واترمارک انجام می دهید در تاریخچه اپلیکیشن ثبت می شود، بنابراین برای عکس های بعدی نیازی نیست که مجددا از ابتدا واترمارک هایتان را بسازید.

سایر امکانات Add Watermark

Add Watermark از متادیتا های EXIF و XMP هم پشتیبانی کاملی به عمل می آورد. به لطف این پشتیبانی می توانید اطلاعات نهفته در هر عکس (مثل دوربینی که تصویر با آن گرفته شده، یا موقعیت جغرافیایی ثبت عکس) را عوض کنید یا آدرس وبسایت خود را به اطلاعات عکس بیفزایید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب اپلیکیشن هم پشتیبانی از تصاویر پانورامای 360 درجه است که روی آن ها هم می توانید واترمارک بگذارید، البته این بار به شکل سه بعدی و با تنظیماتی که محدودیت های واترمارک دو بعدی را از سر راهتان بر می دارند.

نتیجه گیری

در مجموع Add Watermark با این فهرست پر و پیمان از امکانات یکی از بهترین واترمارک سازهای پلتفرم اندروید محسوب می شود، هر چند رابط کاربری ضعیف و پرداخته نشده اش را باید یکی از نقاط ضعف بزرگ آن قلمداد کنیم. بدون شک یک رابط کاربری مدرن تر و سبک‌تر می توانست تجربه کاربری در این اپلیکیشن را چند پله از اینی که هست ارتقاء بدهد.

Add Watermark

قیمت: رایگان
سازنده: AndroidVilla
سیستم عامل: اندروید

توجه: برای دانلود در گوگل پلی نام برنامه را جستجو کنید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *