کسب و کار

مطالب تبلیغاتی در قالب معرفی کسب و کار

شرایط تحصیل در کشور ترکیه 2022 0

شرایط تحصیل در کشور ترکیه 2022

شاید برای بسیاری از شما سؤال باشد چرا هر ساله بر تعداد دانشجویان بین المللی ترکیه افزوده می شود. یکی از دلایل ارزان و کم هزینه بودن آن است. بله درست متوجه شده اید هزینه تحصیل در ترکیه به نسبت کشورهای اروپایی پایین‌تر است. همچنین دانشگاه های ترکیه دارای بورسیه ی تحصیلی می باشند که همین موضوع مقدار زیادی از هزینه ها را کاهش می دهد.

آموزش خرید اینترنتی لباس 0

آموزش خرید اینترنتی لباس

امکان مرجوع کردن سفارش، یکی از دغدغه‌های مهم برای خریداران محصولات و خدمات است. در این مقاله، با آموزش خرید اینترنتی لباس می‌توانید یک خرید آنلاین مطمئن داشته باشید.

قیمت لحظه ای گوشی های تلفن همراه را از کجا بدونیم؟  0

قیمت لحظه ای گوشی های تلفن همراه را از کجا بدونیم؟ 

در کشور عزیزمان ایران قیمت گوشی های تلفن همراه به صورت لحظه ای تغییر می کند و هر روز قیمت ها در نوسان است. در این بین فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که قیمت های متفاوتی هر روز در سایت هایشان درج می کنند و که خریدار گوشی دچار سردرگمی می شود.

بلیط لحظه آخری استانبول 0

بلیط لحظه آخری استانبول

رزرو بلیط لحظه آخری استانبول یکی از بهترین راه هایی است که به وسیله آن میتوانید یک سفر ارزان به استانبول داشته باشید. برای سفر به استانبول خرید بلیط استانبول کافی است و نیازی به گرفتن ویزای ترکیه ندارید. ترکیه و علی الخصوص استانبول در تمام ایام سال پذیرای توریست خارجی از تمام نقاط دنیاست.

کاربرد چاپگر سه بعدی در قالب تزریقی: آنچه باید بدانید 0

کاربرد چاپگر سه بعدی در قالب تزریقی: آنچه باید بدانید

برای درک این که چاپ سه بعدی قطعات برای قالبگیری تزریقی چیست، بهتر است ابتدا فرایند قالب گیری تزریقی سنتی را بررسی کنیم. قالب گیری تزریقی یکی از رایج ترین فرایندهای تولید در صنعت پلاستیک است. اساساً، پلاستیک مذاب به داخل حفرۀ قالب تزریق شده و سپس با سرد شدن سخت می شود و قطعات پلاستیکی خارج می شوند.

مزایای استفاده از کاندوم 0

مزایای استفاده از کاندوم

با اینکه سال ها از معرفی کاندوم به عنوان یکی از بهترین راه های پیشگیری از بارداری و جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی هنوز هم عده زیادی از مردم با این محصول جنسی آشنایی ندارد یا اینکه به دلیل شایعات و تبلیغات غلط بسیاری ترجیح میدهند از کاندوم استفاده نکنند.

فرصت شغلی: استخدام نویسنده و کارشناس تولید محتوا در اعوجاج 0

فرصت شغلی: استخدام نویسنده و کارشناس تولید محتوا در اعوجاج

وبسایت اعوجاج به منظور تکمیل تیم خود، از متخصصین در زمینه‌‌های مختلف (سخت‌افزار، شبکه، موبایل و بازی‌های کامپیوتری) دعوت به همکاری می‌کند.

>