تولید انبوه ایرپادز 3 اپل در سه ماهه سوم سال 2021 آغاز خواهد شد

تولید انبوه ایرپادز 3 اپل در سه ماهه سوم سال 2021 آغاز خواهد شد
تولید انبوه ایرپادز 3 اپل در سه ماهه سوم سال 2021 آغاز خواهد شد

همانطور که می‌دانید اپل قصد دارد بزودی هدفون بی سیم جدید ایرپادز 3 را معرفی کند و حال گزارش ها خبر از تولید انبوه آن در نیمه دوم سال 2021 می دهند. برای مشاهده خبر تولید انبوه ایرپادز 3 اپل در نیمه دوم سال با اعوجاج همراه باشید.

در رابطه با جزئیات ایرپادز ۳ گزارش‌های زیادی منتشر شده که به طور معمول نشان‌دهنده عرضه‌ این محصول در آینده نزدیک هستند. همچنین یکی دیگر از افشاگران مشهور اخیرا گفته که ایرپادز 3 آماده‌ عرضه به بازار است.

روی هم رفته، آقای «کو» انتظار دارد که که مجموع فروش مدل ‌های مختلف ایرپادز در سال 2021 به 78 میلیون واحد برسد که برای مقایسه باید بگوییم در سال 2020 این آمار حدود 90 میلیون واحد بوده است. هنوز معلوم نیست که با آغاز تولید انبوه ایرپادز 3، آیا تولید نسل قبلی آن متوقف می‌ شود یا نه.

ایرپادز 3 اپل در نیمه دوم راهی بازار خواهد شد

مینگ-چی کو می ‌گوید که اپل در این زمینه بر سر دو راهی قرار دارد؛ اگر فروش ایرپادز 2 با قیمت پایین‌تر ادامه پیدا کند، این موضوع منجر به کاهش فروش ایرپادز 3 می‌ شود و از طرف دیگر اگر مدل ارزان‌تر ایرپادز در بازار وجود نداشته باشد، فروش کلی ایرپادز تحت تاثیر قرار می ‌گیرد. در حال حاضر شرکت ‌های مختلف هدفون‌ های بی‌ سیم جذابی را با قیمت ‌های متنوعی راهی بازار کرده ‌اند و به اعتقاد آقای «کو»، این موضوع منجر به کاهش سهم بازار اپل در این حوزه می ‌شود.

اگرچه مدل‌ های مختلف ایرپادز از ویژگی‌ های جذابی بهره می ‌برند، اما این مزایا با بهبود قابلیت ‌های محصولات ساخت شرکت‌ های رقیب و قیمت پایین‌تر آن ‌ها در حال کمرنگ ‌تر شدن است. مینگ-چی کو در نهایت در گزارش خود نوشته که اگر اپل می‌ خواهد سهم بازار خود را در این زمینه حفظ کند، باید به فکر نوآوری ‌های سخت ‌افزاری مانند ارائه‌ قابلیت ‌های مربوط به سلامتی باشد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در 23 مارس امسال اپل محصول مورد اشاره را معرفی کرده و به شایعات پایان ببخشد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *