هدفون های بی سیم SkullCandy بهترین گزینه های ارزان هستند

هدفون های بی سیم SkullCandy
هدفون های بی سیم SkullCandy بهترین گزینه های ارزان هستند

هدفون های بی سیم نباید SkullCandy گران باشند. SkullCandy اخرین هدفون های بی سیم خود را معرفی کرد که توانایی جایگزین ارزان تری برای هدفون های بی سیم Apple هستند.

با قیمت 99/29 دلار،هدفون های Dime Skullcandy جفتی از بهترین هدفون های بی سیم هستند که اگر به یک بودجه کوچک دسترسی داشته باشید،گزینه مناسبی برای یک جایگزین و یا برای امتحان کردن هدفون های بی سیم هستند. اما قیمت پایین آنها در خدمات آنها نیز تاثیر داشته است.

با نداشتن قابلیت جلوگیری از نویز ها و صداهای اضافه،البته طراحی جداساز صدای این هدفون ها از برخی از صداهای اضافه که ممکن است مزاحم شما شوند جلوگیری میکند.

عمر باطری این مدل هم بهترین ویژگی این محصول نیست،با ارائه فقط 12ساعت پخش،درحالی که هدفون های Apple 24 ساعت از پخش را به شما ارائه میدهند.(البته ناگفته نماند که بسیار گرانتر از Skullcandy هستند.)

هدفون های بی سیم SkullCandy ارزش پولشو داره؟

واقعا منصفانه نیست که به این هدفون ها لقب بدترین ست هدفون ها رو داد،این هدفون ها از اتصال Bluetooth 5 استفاده میکنند که باید اتصال پایدار و سریعی را برای دستگاه های شما ارائه کنند.

حتی دارای درجه عرقIPX4 و مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند،که حتی در حمام هم قابلیت استفاده خود را دارند و بدون هیچ نگرانی میتوانید به موسیقی خود درآرامش یک حمام خوب گوش دهید.

رنگ این محصول به:آبی نفتی/سبز،خاکستری روشن/آبی،خاکستری تیره و مشکی. دسته بندی میشوند.هدفون های Skullcandy Dime با ذهنیت قابل حمل بودن طراحی شدند. درواقع اندازه جعبه شارژر این هدفون ها به اندازه کلید یک ماشین است.

با وجود قیمت پایین،این هدفون ها توسط Fearless use Promise پشتیبانی میشوند که به مشتری ها اطمینان میدهند در صورت از دست دادن و یا خراب شدن هر کدام از قطعات این هدفون،میتوانند آن قطعه را به صورت جداگانه خریداری و به راحتی جایگزین کنند.

برندهای بسیار زیادی از هدفون های بی سیم وجود دارند و برخی خرده فروشان اینترنتی که به صورت اینترنتی هدفون های بی سیم را با قیمت های بسیار پایین ارائه می کنند.

ولی Skullcandy برندی شناخته شده است و در چند سال اخیر هدفون هایی با قیمت پایین زیادی دیدیم که خدماته خوبی را ارائه میکنند.

هدفون هایی مثل EarFun Air با دارا بودن کیفیت صدای بی نظیر همچنین طراحی خوب ما را غافلگیر کرده اند.

اما سوال اینکه هدفون های Skullcandy Dime توانایی برابری کردن با این برند را حتی با قیمتی پایین تر دارا هستند یا خیر؟، باید منتظر بود و دید،ولی ما از کشف این موضوع بسیار هیجان زده هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *