بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids

بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids
بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids

اولین بسته الحاقی Assassin Creed Valhala به تازگی منتشر شده است. به همین مناسبت در ادامه به بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids خواهیم پرداخت.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of Druids به طور خاص طراحی شده است به طوری که تقریبا هر کسی که حتی چند ساعت برای بازی اصلی وقت گذاشته باشد می تواند از این تجربه لذت ببرد. نیاز به سطح قدرت به اندازه کافی پایین است که حتی اگر برای مدت زیادی از بازی اصلی دور بوده اید می توانید به آن برسید. بنابراین، از لحاظ روایی، این معنی قابل انعطاف بودن است که می تواند در هر کجا که بخواهید جا بگیرد اما این یک شمشیر دو لبه است. در حالی که بدیهی است از قابلیت دسترسی به بازی و چالش متعادل آن قدردانی می شود، اما همچنین این بسته کمی بی فایده به نظر می رسد.

داستان به شدت احساس می شود که از بازی اصلی جدا است و به هیچ وجه طرح داستانی بزرگتر سری را گسترش نمی دهد. آیا داستان خوبی است؟ مطمئنا اگر از Valhalla لذت بردید، در اینجا چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد، با چند مورد اضافه شده جدید که برجسته هستند اما Valhalla یک بازی طولانی است و به تنهایی شما می توانید به راحتی 80 ساعت، شاید حتی صد ساعت را صرف تلاش برای رسیدن به پایان بازی کنید.

بنابراین اگر بازی اصلی را تا حد مرگ بازی کرده‌اید، Wrath of Druids چیز قانع کننده ای ندارد که بتواند شما را در غیر این صورت قانع کند. این دی ال سی مخصوصاً برای کسانی است که خواهان موارد مشابه بیشتری هستند. در خشم درویدها، ایور انگلیس را پشت سر می گذارد و به جای آن به ایرلند سفر می کند و با پسر عموی خود بارید دیدار می کند. همانطور که مشخص است، بارید پادشاه دوبلین شده است و او به دنبال تحکیم این موقعیت با جلب لطف فلان سین، پادشاه عالی ایرلند است.

البته همه چیز پیچیده است. مردم ایرلند وقتی می خواهند فرهنگ و روش زندگی خود را در برابر چیزهایی که رهبران جدیدشان به آن ها تحمیل می کنند آشتی دهند، با بحران روبرو هستند.در همین حال ، فرزندان دانو ، فرقه ای از درویدها که برای محافظت از رسم و رسومات قدیمی به سختی می جنگند، همچنین در حال کاشت هرج و مرج در سراسر منطقه هستند.

بررسی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids

این بسته الحاقی همانند نسخه اصلی بازی غرق در دسیسه های سیاسی و توطئه های گسترده ای است که شامل پادشاهان و اتحادها و آنچه شما دارید و اگرچه برخی از آنها به طرز ناخوشایند اجرا می شود، اما به طور کلی، این یک طرح داستانی جذاب محسوب می شود. چند شخصیت قوی در این جا وجود دارد، از بارید و تلاش های او برای حفظ تاج خود تا آذر و باردی به نام سیارا که احتمالاً جالب ترین شخصیت در کل این بسته است.

Wrath of Druids به عنوان یک داستان خودمختار کاملاً خوب است فقط قادر به افزودن مورد معناداری به تجربه بزرگتر قبلی نیست که در مقایسه با بسته هایی که برای Origins و Odyssey ارائه شد، چیز خاصی به داستان اضافه نمی کند و به نظر می رسد نیاز خاصی به آن نبوده است. در قسمت گیم پلی بازی Wrath of Druids موفقیت چشمگیرتری دارد. ایرلند بزرگترین مزیت در این جا است، البته به عنوان یک منطقه کاملاً قابل توجه و جدید برای کاوش برای بازی. طراحی جهان باز Valhalla از نظر اندازه ، تنوع ، زیبایی و چگونگی تشویق به اکتشاف کاملاً خارق العاده بود و همه اینها در اینجا نیز صادق است.

ایرلند زیبا و متنوع است و همیشه از شما التماس می کند همه گوشه و کنار آن را کشف کنید و از تپه های سنگی آن گرفته تا جنگل های باتلاقی تا دشت های سبز و خیره کننده، با موفقیت بسیار خوبی از انگلیس و نروژ بازی اصلی جدا می شود. بزرگترین سیستم گیم پلی معرفی شده در اینجا سیستم تجارت است. روش اصلی شما برای کمک به بارید برای تقویت موقعیت خود به عنوان پادشاه دوبلین از طریق اقتصادی است. در طول این دی ال سی، شما سعی می کنید مسیرهای تجاری را ایجاد کرده و جریان اقتصادی دوبلین را بهبود دهید و به نوبه خود شاهد گسترش و رونق خود شهر باشید.

این کار در درجه اول با پاکسازی قلعه های دشمنان و سپس ایجاد پایگاه های بازرگانی در آن جا انجام می شود تا جایگاه دوبلین به عنوان قطب تجارت بهبود یابد. outpost ها همچنین می توانند با منابعی که از کاوش و حمله به دست می آورید ارتقا یابند ، و آنها به نوبه خود ، به طور خودکار منابع ویژه دیگری را تولید می کنند که می تواند برای باز کردن قفل تجهیزات و لوازم تزئینی استفاده شود. این یک حلقه اعتیاد آور است و بهره مندی از آن در مقیاس کلان و حتی کوچک بسیار عالی است.

بسته الحاقی valhalla

همچنین انواع جدیدی از دشمن برای جنگ در این بسته الحاقی وجود دارد که از دودهای توهم انگیز قدرتمندی استفاده می کنند تا به خود اجازه دهند آزادانه در قلمروهای عرفانی و خیالی پا بگذارند، همانطور که Assassin’s Creed در سالهای اخیر علاقه زیادی به انجام این کار داشته است. Druids دشمنانی مهیب هستند و این مبارزات همچنین به شما امکان می دهد تا با موجوداتی مبارزه کنید که به غیر از اسم، گرگینه هستند و همان طور که انتظار داشتید این بهترین مبارزات در بازی است.

در همین حال، شکار اعضای فرزندان Danu اساساً یک نسخه خنثی شده از سیستم Order of the Ancients از بازی اصلی است. اگرچه تمرکز برروی این سیستم در این جا بیشتر از بازی اصلی است که خوب است، زیرا ردیابی سرنخ ها و شکار اهداف همیشه بسیار سرگرم کننده است. در نهایت فعالیت هایی بیشتری در راستای جهان باز بودن بازی وجود دارد که اگر بازی اصلی را تجربه کرده باشید قطعا با آن ها آشنا خواهید بود. موارد تزئینی جدید به همراه قابلیت های مختلف در اکشن و مخفی کاری اضافه شده اند که عملکرد خوبی دارند.

منبع:

مطالب مرتبط

>