اولین جزئیات دوربین گوشی پیکسل 6 گوگل فاش شد

اولین جزئیات دوربین گوشی پیکسل 6 گوگل فاش شد
اولین جزئیات دوربین گوشی پیکسل 6 گوگل فاش شد

شرکت گوگل بزودی قصد دارد از گوشی هوشمند پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رونمایی کند و به تازگی جزئیات دوربین آن فاش شد. با اعوجاج همراه باشید.

نمی توان انکار کرد که گوگل مشتاق دوگانه آینده گوگل پیکسل 6 خود است. این شرکت ماه ها قبل از برنامه ریزی برای عرضه آن، این دستگاه را فاش کرد و پیکسل 6 را حتی قبل از افشای بسیاری از مشخصات و ویژگی های آن تبلیغ کرده است. XDA-Developers لیستی از ویژگی هایی را که می توانیم از Pixel 6 duo انتظار داریم، فاش کرد.

اولین جزئیات دوربین گوشی پیکسل 6 گوگل فاش شد

دوربین جلو با زاویه دید گسترده: شواهد موجود در کد به Pixel 6 Pro (نه Pixel 6) دارای یک لنز با زاویه فوق‌العاده گسترده خواهد بود. به گفته XDA ، “منبع ما تأیید می کند که دوربین سلفی در Pixel 6 Pro دو سطح بزرگنمایی از پیش تعریف شده ارائه می دهد: 0.7X و 1.0X.”

ضبط ویدئو: دوربین اصلی از ویدئوی 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند ، اما دوربین های فوق عریض و تله فوتو 4K @ 30 فریم بر ثانیه محدود می شوند. همچنین ، هنگام ضبط با سرعت 4K / 60fps ، حداکثر سطح زوم 7X است. در همین حال ، ضبط در 4K یا FHD @ 60fps زوم تا 20X را فعال می کند. این در مورد تصاویر ثابت نیز یکسان است.

تراز سفیدی دستی: گوگل در تلاش است تا این ویژگی را اضافه کند ، اما ممکن است هنوز آماده نباشد. XDA حدس می زند که این ممکن است فقط یک ویژگی توسعه دهنده باشد که با فلسفه گوگل در ساده نگه داشتن برنامه دوربین تا حد امکان مطابقت دارد.

پاک کن جادویی: کد به نام “swiss” با ویژگی ای به نام پاک کن جادویی گره خورده است. این ویژگی برای سری Pixel 6 است و همچنین ممکن است توسط TPU (واحد پردازش تنسور) Tensor Chip تسریع شود. تصور می شود که به شما امکان می دهد اشیاء یا افراد را به راحتی از یک تصویر حذف کنید.

محو شدن صورت: این ویژگی است که توسط گوگل تأیید شده است. این کار با گرفتن فریم های اضافی از سوژه (ها) با استفاده از دوربین فوق عریض همزمان با گرفتن فریم های HDR از دوربین اصلی کار می کند. سپس TPU جزئیات هر دو دوربین را پردازش می کند تا چهره ای را که ممکن است در حال حرکت ضبط شده باشد محو کند.

قفل صحنه: این ویژگی اخیراً با نام رمز “ناروتو” مرتبط شده است. Scene Lock ممکن است مربوط به قفل AF / AE باشد اما هنوز مشخص نیست که هدف چیست.

پشتیبانی از میکروفون بلوتوث: این ویژگی با نام رمز: “یاقوت کبود” و کد نشان می دهد که این ویژگی می آید ، اما منبع XDA نمی تواند آن را تأیید کند.
Motion Blur: نشان می دهد که یک ویژگی جدید به کاربر اجازه می دهد “جلوه های تار خلاقانه به عکس های شما” را مطابق کد اضافه کند.

زیبایی نیما: به نظر می رسد هنگامی که Motion Photo فعال است با ویژگی” Top Shot “گوگل مرتبط باشد. به نظر می رسد این ویژگی توسط TPU Tensor تسریع می شود.

حالت کودک: این می تواند یک ویژگی ضبط خودکار باشد که نوزادان و کودکان نوپا را در لحظات زیبا تشخیص داده و آنها را اسیر می کند در حالی که آنها زیاد بازی می کنند یا در اطراف حرکت می کنند.
باز هم ، این ویژگی ها ممکن است به سخت‌افزار نهایی Pixel 6 برسد یا نرسد. گزارش کامل XDA را بررسی کنید تا تجزیه کامل هر یک از این ویژگی ها و خطوط کد موجود را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *