مایکروسافت هدست و کنترلر 20 سالگی ایکس باکس را رونمایی کرد

مایکروسافت هدست و کنترلر 20 سالگی ایکس باکس را رونمایی کرد
مایکروسافت هدست و کنترلر 20 سالگی ایکس باکس را رونمایی کرد

مایکروسافت به تازگی از هدست و کنترلر با طرح 20 سالگی ایکس باکس رونمایی کرده است که طراحی جذابی دارد. با اعوجاج همراه باشید.

خط جدید لوازم جانبی Xbox که با راه اندازی Xbox Series X | S آغاز شد ، از سال گذشته با انواع کنترلرهای جدید ، هدست و موارد دیگر به طور پیوسته در حال گسترش است. امروز ، مایکروسافت گسترش بیشتری را برای این خط تولید اعلام کرد ، و اینها به مناسبت بیستمین سالگرد Xbox در 15 نوامبر جشن می گیرند.

کنترلر بی سیم Xbox 20th Anniversary Special Edition دارای ظاهری مشابه با کیت اصلی اشکال زدایی Xbox است که دارای یک قاب مشکی شفاف است که به درون نقره ای اجازه می دهد تا از درون عبور کند. در همین حال. رنگ سبز نمادین مارک را می توان روی دکمه ایکس باکس ، دسته های پشتی و اطراف پد D پیدا کرد.

اتصال این کنترلر به ایکس باکس سری X | S همچنین زمینه ای منحصر به فرد برای 20 سالگرد پویا را برای استفاده در کنسول فراهم می کند و به نظر نمی رسد محدودیتی در تعداد دفعات استفاده از قفل وجود داشته باشد. با این حال ، تغییر حالت پس زمینه دیگر ، نسخه منحصر به فرد را حذف می کند تا زمانی که کنترلر دوباره به کنسول متصل شود.

1633617158 stereo headset 3up jpg story
مایکروسافت هدست و کنترلر 20 سالگی ایکس باکس را رونمایی کرد

20th Anniversary Special Edition Xbox Wireless Controller دارای تاریخ راه اندازی 15 نوامبر است که پیش فروش آن به قیمت 69.99 دلار در حال حاضر در بازارهای واجد شرایط هم در خرده فروشان و هم در اینترنت موجود است. برای جفت کردن کنترلر با پایه شارژ مطابق ، مایکروسافت با Razer برای یک نسخه محدود شارژ سریع جهانی شارژ همکاری کرده است.

مایکروسافت همچنین بیستمین سالگرد هدست ویژه استریو Xbox Edition را رونمایی کرد ، نسخه جدیدی از هدست های سیمی که این شرکت در ماه اوت اعلام کرد.

مانند کنترلر Xbox ، این دستگاه دارای بدنه مشکی شفاف و قسمت داخلی داخلی نقره ای است. این بار لکه های سبز روشن روی گوشواره ها (داخل و خارج) و میکروفون بوم این بار قرار دارد. صفحه ها نیز سفارشی هستند ، در سمت چپ نشان 20 سالگرد به رنگ سبز و در سمت راست نشان معمولی ایکس باکس وجود دارد.

هدست استریو Xbox 20th Edition Special Edition نیز در 15 نوامبر عرضه می شود و پیش فروش ها امروز با قیمت 69.99 دلار در مناطق واجد شرایط در دسترس هستند. جدا از سخت افزار ، مایکروسافت تی شرت ها ، کلاه ها و موارد دیگر را با مجموعه بیستمین سالگرد در Xbox Gear Shop خود معرفی می کند.

منبع:

مطالب مرتبط

>