رویت شدن شیائومی 12 در فضای باز

رویت شدن شیائومی 12 در فضای باز
رویت شدن شیائومی 12 در فضای باز

شرکت شیائومی در نظر دارد بزودی نسل جدید پرچمدار خود را تحت عنوان شیائومی 12 معرفی کند. به تازگی اولین تصاویر این گوشی هوشمند به بیرون درز کرد. با اعوجاج همراه باشید.

طبق سنت، شیائومی 12 باید در ابتدای سال آینده وارد بازار شود، اما این هنوز تایید نشده است و با توجه به افشای اطلاعات در چند هفته گذشته، ممکن است این گوشی زودتر از حد معمول وارد شود. در واقع، جدیدترین تصاویر زنده از شیائومی 12 حاکی از عرضه قریب‌الوقوع آن است.پ

رویت شدن شیائومی 12 در فضای باز

تصاویر اصلی در Weibo به اشتراک گذاشته شده است که نشان می دهد تلفن هوشمند در مترو به کار گرفته می شود. این گوشی با یک قاب بسته بندی شده است تا چشمان کنجکاو را از خود دور کند. متأسفانه، کیس کار خود را به خوبی انجام می دهد و چیز زیادی نمی دهد. شاید دستگاه کمی طولانی تر از حد معمول به نظر برسد که نشان دهنده نسبت تصویر بلندتر است، اما این می تواند زاویه باشد.

گزارش های قبلی حاکی از نسبت فوق‌العاده بالای صفحه نمایش به بدنه، سوراخ کوچک پانچ برای دوربین سلفی است. Xiaomi 12 همچنین گواهی BIS هند را دریافت کرد که نشانه دیگری از آماده شدن این گوشی برای عرضه رسمی در هفته های آینده است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *