Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ معرفی می کند

Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ معرفی می کند
Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ معرفی می کند

شرکت Atlus یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده و ناشر بازی های ویدئویی بوده که می توان انتظار داشت سال آینده محصولات بزرگی معرفی کند.

با توجه به اینکه Shin Megami Tensei 5 سرانجام برای نینتندو سوییچ عرضه شد، به زودی سوالاتی در مورد آینده Atlus پرسیده می شود و به نظر می رسد این شرکت برنامه های بزرگی برای سال 2022 دارد.

در یکی از ویژگی‌های اخیر سالانه پایان سال، Famitsu با بیش از 100 توسعه‌دهنده مصاحبه می‌کند که آنها به سال 2022 نگاه می‌کنند – یکی از آنها مدیر محصول Atlus Shinjiro Takada بود که می‌گوید در سال آینده، Atlus در حال برنامه‌ریزی برای انتشار یک برنامه بزرگ است. بازی که “به ستون Atlus تبدیل خواهد شد”.

تاکادا (ترجمه شده توسط Persona Central) گفت: “چالش” را به عنوان کلمه کلیدی برای سال 2022 انتخاب کردم، با این امید که بتوانم بازی را منتشر کنم که به ستونی برای Atlus تبدیل شود. “همه ما در Atlus سخت کار می کنیم تا این بازی را توسعه دهیم تا برای همه جالب و راضی کننده باشد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید.”

بازی که فوراً در اینجا به ذهن خطور می کند Project Re Fantasy است. IP RPG فانتزی جدید که توسط کارگردان Persona Katsura Hashino توسط تیم داخلی جدید Atlus Studio Zero هدایت می شود، اولین بار در سال 2017 در مورد آن صحبت شد. سال گذشته در همین زمان، Atlus پیشنهاد کرد که جزئیات دقیق بازی در سال 2021 ارائه خواهد شد. ، اگرچه احتمالاً می توانیم فرض کنیم که همه گیری مداوم موانعی را در آنجا ایجاد کرده است. در اوایل سال جاری، توسعه دهنده همچنین گفت که Project Re Fantasy “کم کم” در حال پیشرفت است.

البته، Atlus شروع به کار برای بازی اصلی بعدی Persona نیز کرده است، هرچند به جرات می توان گفت که این بازی احتمالاً چندین سال دیگر باقی مانده است. شایعات حاکی از آن است که نسخه‌های چند پلتفرمی Persona 3 Portable و نسخه‌های Switch و PS4 Persona 4 Golden نیز وارد بازار می‌شوند، هرچند باید دید چقدر دقیق است.

منبع:

مطالب مرتبط

>