دنباله بازی Days Gone کنسل شد

دنباله بازی Days Gone کنسل شد
دنباله بازی Days Gone کنسل شد

Days Gone یک اثر اکشن بقا بوده که شرکت سونی آن را برای پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر کرد.

دنباله بازی Days Gone کنسل شد، Days Gone مانند سایر بازی‌های سونی در نسل پلی‌استیشن 4، سر و صدایی نداشت. علیرغم اینکه این عنوان به خاطر گرافیک و هوش مصنوعی اش مورد تحسین قرار گرفت، به دلیل داستان کم رنگ و طراحی ماموریتش به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. بازی Bend Studio همچنان به موفقیت تجاری خود ادامه داد و نسخه‌های بیشتری از مجموع بازی‌های قبلی این شرکت فروخت و نوزدهمین بازی پرفروش سال 2019 در ایالات متحده شد. مصاحبه اخیر با جف راس، مدیر استودیو Bend نشان داد که این بازی بیش از 8 میلیون نسخه فروخته است، اما سونی با آن مانند “ناامیدی بزرگ” برخورد کرده است. اکنون، جزئیات بیشتری در مورد دنباله Days Gone که هرگز وجود نداشت، آشکار شده است.

جف راس پس از دو دهه در سال 2020 استودیو Bend را ترک کرد. در گفتگو با USA Today، او توضیح داد که دنباله عنوان PS4 قرار است “نسخه قطعی” مفهوم Days Gone باشد و به دنبال قهرمان داستان یعنی دیکن و شریکش سارا باشد. پس از دستیابی Deacon به فناوری NERO در بازی اول، ابزارهای بیشتری نیز به بازیکن می داد.

دنباله بازی Days Gone کنسل شد

«ما روایت سنگین و قوی را حفظ می کردیم. بدیهی است که دوچرخه را نگه می داشتیم. و من فکر می‌کنم که ما می‌توانستیم لحن را کمی در جهت فنی‌تر گسترش دهیم، مثلاً، خوب، اکنون ما همه این فناوری NERO را داریم – با آن چه کنیم؟ لحن می توانست یک حلقه را به سمت خارج به سمت برخی از واقعیت های جدید گسترش دهد. من فکر می‌کنم این مقدار کمی بیشتر می‌شد – نمی‌خواهم بگویم انتقام‌جویان، اما چیزی که بازیکن منابعی داشت، او نوعی بقایای هر آنچه دولت داشت را داشت. مدیر سابق همچنین به برنامه‌هایی اشاره کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد شنا کنند و بسیاری از مناطق مخفی کاری فوری عنوان اول حذف شوند.

Days Gone در آوریل 2019 برای پلی استیشن 4 منتشر شد. در می 2021 به رایانه شخصی منتقل شد. متأسفانه ادامه آن لغو شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>