بازی Death Stranding Director’s Cut در راه رایانه شخصی

بازی Death Stranding Director’s Cut در راه رایانه شخصی
بازی Death Stranding Director’s Cut در راه رایانه شخصی

استودیو کوجیما پروداکشن به تازگی مشخص کرد که بازی Death Stranding Director’s Cut را مارس امسال برای رایانه شخصی منتشر می‌کند.

بازی Death Stranding Director’s Cut در راه رایانه شخصی منتشر می شود، پس از انتشار شایعات در اوایل این ماه، بازی Death Stranding Director’s Cut به طور رسمی برای رایانه شخصی معرفی شد. عنوان Kojima Productions در تاریخ 30 مارس در فروشگاه Steam و Epic Games منتشر خواهد شد و با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد. کسانی که نسخه اصلی را دارند می‌توانند با خرید آن از طریق هر یک از فروشگاه‌ها، آن را با قیمت 9.99 دلار به Director’s Cut ارتقا دهند. برای ارتقا، بازیکنان باید مطمئن باشند که بازی پایه را قبلاً نصب کرده‌اند.

نسخه رایانه شخصی این بازی یکی از اولین عناوینی خواهد بود که از فناوری جدید ارتقاء مقیاس گرافیکی XeSS اینتل بهره کامل می برد و نرخ فریم بسیار بالاتری را برای بازیکنان فراهم می کند. Death Stranding Director’s Cut برای رایانه شخصی دارای پشتیبانی از مانیتور فوق عریض و حالت عکس جدید و شیک خواهد بود.

بازی Death Stranding Director’s Cut در راه رایانه شخصی

اوایل این ماه، هیدئو کوجیما در توییتر درباره برنامه‌های آتی خود صحبت کرد. او گفت: «اگرچه سال 2021 هنوز سال بسیار سختی برای ما بود، اما ما موفق شدیم حتی در این شرایط کووید، در حالی که به طور رسمی در حال آماده سازی و آزمایش عناوین جدید بودیم، نسخه Death Stranding Director’s Cut را برای PS5 با خیال راحت ارائه کنیم. «امسال، قرار است کار جدیدی را به طور جدی شروع کنم و با یک پروژه رادیکال به سطح بعدی آزمایش بروم. من همچنین امیدوارم که تیم ویدیو را راه اندازی کنم. و ممکن است من شروع به انجام کاری مانند یک پروژه رادیویی کنم؟

در اواخر سال 2020، Kojima Productions اعلام کرد که در حال حاضر به دنبال درخواست برای تعدادی موقعیت در استودیوی خود در توکیو است. در ماه جولای، هیدئو کوجیما و مایکروسافت به توافقی دست یافتند تا جزئیات بازی جدید ایکس باکس را بررسی کنند.

Death Stranding Director’s Cut در تاریخ 30 مارس 2022 برای PC با قیمت 39.99 دلار منتشر خواهد شد. کسانی که نسخه اصلی را دارند می توانند با قیمت 9.99 دلار در استیم یا فروشگاه Epic Games آن را ارتقا دهند.

مطالب مرتبط

>