انتشار تصاویر رندر پیکسل 7 گوگل

انتشار تصاویر رندر پیکسل 7 گوگل
انتشار تصاویر رندر پیکسل 7 گوگل

شرکت گوگل درصدد است بزودی نسل جدید پیکسل را با نام سری پیکسل 7 رونمایی کند. تاکنون شایعات مختلفی دریافت کردیم و حال نوبت به تصاویر رندر رسید.

انتشار تصاویر رندر پیکسل 7 گوگل، به نظر می رسد گوگل در حال توسعه گوشی های هوشمند پیکسل 7 است. اوایل امروز، رندرهای پیکسل 7 پرو به صورت آنلاین منتشر شد و اکنون، کاربر Onleaks توییتر رندرهای پیکسل 7 ساده را به اشتراک گذاشته است.

رندرهای گوگل Pixel 7 طراحی دستگاه را نشان می دهد و همچنین جزئیات کلیدی آن را آشکار می کند. در یک نگاه، پیکسل 7 مشابه پیکسل 6 موجود به نظر می رسد. این گوشی دارای یک صفحه نمایش حفره دار در جلو و یک سیستم دوربین دوگانه در عقب است. رنگ بدنه نیز سفید بوده و ماژول دوربین مشکی هم می توان شاهد بود.

پیکسل 7 با طراحی شبیه به پیکسل 6

انتشار تصاویر رندر پیکسل 7 گوگل

گفته می شود دستگاه نمایشگر 6.2 یا 6.4 اینچی دارد که نسبت تصویر 20:9 خواهد داشت. ابعاد دستگاه 155×73×8.7 میلیمتر بوده و اختلاف کمی در ضخامت با پیکسل 6 دارد. در قسمت عقب، گوشی موردبحث دارای سیستم دوربین دوگانه 50 مگاپیکسلی خواهد بود. لنز ثانویه یک سنسور اولترا واید است. حسگر دوم 8 مگاپیکسلی در کار خواهد بود که همراه لنز 50 مگاپیکسلی پیکربندی قابل قبولی است. پردازنده نسل جدید تنسور و حداکثر 512 گیگابایت حافظه ذخیره سازی هم به کار گرفته می شود.

انتظار داریم در پاییز 2022 گوگل نسل جدید پیکسل را معرفی کند. بنابراین تنها باید صبوری کرد و قطعا تا رونمایی تصاویر و اطلاعات بسیاری منتشر می شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>