رکوردشکنی بازی Elden Ring در استیم

رکوردشکنی بازی Elden Ring در استیم
رکوردشکنی بازی Elden Ring در استیم

استودیو فرام سافت ور در هفته گذشته بازی مورد انتظار  Elden Ring خود را منتشر کرد و حال به تازگی مشخص شد که تعداد بازیکنان استیم آن رکوردشکنی کرد.

رکوردشکنی بازی Elden Ring در استیم ، بازی Elden Ring از سوی منتقدین امتیازات بزرگی کسب کرد و یکی از برترین عناوین تاریخ به حساب می آید که توسط استودیو فرام سافت ور توسعه یافت.

آمار SteamDB نشان می دهد که تعداد بازیکنان همزمان این عنوان در استیم از 700 هزار نفر عبور کرد. این یعنی شش برابر بهتر از بازی Dark Souls 3 در کل دوران. انتظار داریم این آمار در روزهای آینده بیشتر شود زیرا بازیکنان بیشتری به آن دسترسی پیدا می کنند. ناگفته نماند بهترین رکورد دارک سولز 3 تنها 129 هزار نفر بود و این میزان در بازی Elden Ring خیره کننده است. ناگفته نماند رقم دقیق 764 هزار کاربر همزمان است و بی نظیر محسوب می شود.

رکوردشکنی بازی Elden Ring در استیم

بازی Elden Ring و کسب امتیازات بسیار

متا بازی Elden Ring با 108 نقد به 97 رسید و یکی از بهترین آثار فرام سافت ور محسوب می شود. عنوانی سولزلایک با سبک نقش آفرینی و شمشیرزنی که توانسته موردتوجه منتقدین قرار گیرد. بازی Elden Ring اکنون برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی دردسترس است.

انتظار داریم در سایر پلتفرم ها نیز رکوردشکنی بازی Elden Ring را شاهد باشیم.

مطالب مرتبط

>