انتشار تصویر رندر پیکسل 6ای و پیکسل واچ گوگل

انتشار تصویر رندر پیکسل 6ای و پیکسل واچ گوگل
انتشار تصویر رندر پیکسل 6ای و پیکسل واچ گوگل

گوگل در حال آماده سازی چند محصول جدید برای آینده نزدیک است که از جمله باید به گوشی پیکسل 6ای و ساعت پیکسل واچ اشاره کرد.

انتشار تصویر رندر پیکسل 6ای و پیکسل واچ گوگل، تاکنون شایعات و تصاویر رندر متعددی از این دو محصول آینده گوگل منتشر شده و در جدیدترین گزارش تصاویر جدیدی دردسترس قرار گرفت. به گزارش وب سایت AndroidPolice، گوگل برای هر دو دستگاه خود تاییدیه کسب کرده و این دیوایس ها در برخی پایگاه های داده رویت شدند.

البته پیکسل واچ با اسم رمز Rohan تحت توسعه قرار دارد و در رنگ خاکستری، مشکی و طلایی عرضه خواهد شد. گفته شده این ساعت با حافظه داخلی 32 گیگابایتی همراه است. علاوه بر این دیگر گزارش می گوید که پیکسل واچ در یک شرکت مخابراتی برای فروش لیست شده است.

پیکسل 6ای و پیکسل واچ در نزدیکی رونمایی

12

در سوی دیگر گوشی پیکسل 6ای از سیم کارت الکترونیکی پشتیبانی کرده و به اسم رمز Bluejay شناخته می شود. این گوشی را در رنگ مشکی، سفید، سبز با حافظه ذخیره سازی 128 گیگابایتی می توان تهیه کرد. اگر این داده ها صحت داشته باشند، برند مورد اشاره بهار امسال از هر دو دستگاه جدید خود رونمایی می کند.

گوگل قصد دارد پیکسل 6ای و پیکسل واچ را طی رویداد مارس یا آوریل خود رونمایی کند. جزئیات بیشتری در دست نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری باقی ماند.

منبع:

مطالب مرتبط

>