اسامی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021

اسامی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021
اسامی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021

شرکت Counterpoint Research به تازگی فهرست پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021 را منتشر کرد که اسامی از برندهای مختلف را می توان مشاهده نمود.

اسامی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021، طبق گزارش این شرکت تحقیقاتی، در فهرست گوشی های سامسونگ، شیائومی، اپل و برخی دیگر به چشم می خورد.

پنج گوشی برتر همگی شامل آیفون‌ها یعنی آیفون 12، آیفون 12 پرو مکس، آیفون 13، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 11 می شوند. با این حال، سامسونگ گلکسی A12 محبوب‌ترین گوشی اندرویدی لیست بود و در جایگاه ششم قرار گرفت. Counterpoint Research اعلام کرد آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و اروپای غربی برترین بازارهای گلکسی A12 هستند.

اپل صدرنشین لیست

اسامی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی سال 2021

جای تعجب نیست که گلکسی A12 در لیست ظاهر شود، زیرا این دستگاه با قیمت کمتر از 200 دلار به فروش می رسد و ما فکر می کنیم که عمر باتری عالی، پشتیبانی نرم افزاری طولانی مدت و طراحی جالبی را ارائه می دهد. با این حال قدرت سخت افزاری پایین، دوربین ثانویه نه چندان جالب و سرعت شارژ پایین چندان جالب نیست.

شیائومی تنها سازنده گوشی اندرویدی دیگر در بین 10 شرکت برتر سال 2021 است که Redmi 9A آن در جایگاه هفتم و Redmi 9 در جایگاه دهم قرار گرفتند. این شرکت تحقیقاتی ادعا کرد که این دو گوشی 22 درصد از فروش شیائومی را در سال گذشته به خود اختصاص داده اند و چین، هند و آسیا و اقیانوسیه بازارهای برتر هستند.

در هر صورت، سامسونگ و شیائومی اگر امیدوار باشند در رتبه های بالاتر و پشت سر اپل قرار بگیرند، قطعا به موفقیت می رسند. شرکت کوپرتینویی به تازگی آیفون SE 2022 را با قیمت 430 دلار معرفی کرد و قطعا می تواند روی فروش آن تاثیر مستقیمی بگذارد. به هر حال باید منتظر ماند تا در سال 2022 چه وضعیتی خواهد بود.

مطالب مرتبط

>