بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد
بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

به تازگی سازنده بازی Friday the 13th: The Game تصمیم گرفت با الگوبرداری از سری فیلم Ghostbusters بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed را معرفی کند.

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد، در این عنوان بازیکنان نقش یکی از چهار شکارچی روح را برعهده گرفته و سعی می کنند مانع از اشغال نقشه توسط روح شوند. نکته جالب اینجا بوده که کنترل شبح هم به راحتی قابل انجام است و از طریق آن می‌توان تلپورت کرد، اشیا را جابجا نمود و پرواز کرد.

گذشته از آن شخصیت شکارچی یا شبه نیز قابل سفارشی سازی بوده تا تجربه گیم پلی بهتری داشت. ناگفته نماند این بازی چندنفره است و خبری از سبک تک نفره داستانی نیست. اگرچه این عنوان 4v1 بوده اما قابلیت تجربه تک نفره هم وجود دارد و می توان با هوش مصنوعی به رقابت پرداخت.

طبق گفته سازنده بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed در سه ماهه چهار سال 2022 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته نسخه رایانه شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed در نهایت معرفی شد

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

نکته جالب دیگر این است که صداپیشگی و بازیگری برخی شخصیت ها توسط هنرمندان هالیوودی انجام گرفته است. برای مثال ارنی هادسون نقش وینستون زدمور را ایفا کرده و ری استنز هم در نقش دن ایکروید بازی می کند. آخرین بار در سال 2009 بود که شاهد بازی Ghostbusters: The Video Game بودیم و برگرفته از همین فیلم ساخته شد. سپس سال 2019 نیز ریمستر آن برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 دردسترس قرار گرفت.

ناگفته نماند که سال 2011 یک بازی با نام Ghostbusters: Sanctum of Slime توسط آتاری منتشر شد، اثری ایزومتریک شوتر که افراد گروه شکارچیان روح را برعهده می گرفتند. انتظار می رود بزودی جزئیات بیشتری از این اثر منتشر شود و تریلری هم شاهد باشیم و برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed مراجعه کنید. بی شک نسخه جدید بهبودی در گیم پلی، گرافیک و برخی موارد دیگر خواهد داشت و می تواند یک تجربه ارتقایافته نسبت به نسخه پیشین باشد.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *