بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد
بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

به تازگی سازنده بازی Friday the 13th: The Game تصمیم گرفت با الگوبرداری از سری فیلم Ghostbusters بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed را معرفی کند.

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد، در این عنوان بازیکنان نقش یکی از چهار شکارچی روح را برعهده گرفته و سعی می کنند مانع از اشغال نقشه توسط روح شوند. نکته جالب اینجا بوده که کنترل شبح هم به راحتی قابل انجام است و از طریق آن می‌توان تلپورت کرد، اشیا را جابجا نمود و پرواز کرد.

گذشته از آن شخصیت شکارچی یا شبه نیز قابل سفارشی سازی بوده تا تجربه گیم پلی بهتری داشت. ناگفته نماند این بازی چندنفره است و خبری از سبک تک نفره داستانی نیست. اگرچه این عنوان 4v1 بوده اما قابلیت تجربه تک نفره هم وجود دارد و می توان با هوش مصنوعی به رقابت پرداخت.

طبق گفته سازنده بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed در سه ماهه چهار سال 2022 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته نسخه رایانه شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed در نهایت معرفی شد

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed رونمایی شد

نکته جالب دیگر این است که صداپیشگی و بازیگری برخی شخصیت ها توسط هنرمندان هالیوودی انجام گرفته است. برای مثال ارنی هادسون نقش وینستون زدمور را ایفا کرده و ری استنز هم در نقش دن ایکروید بازی می کند. آخرین بار در سال 2009 بود که شاهد بازی Ghostbusters: The Video Game بودیم و برگرفته از همین فیلم ساخته شد. سپس سال 2019 نیز ریمستر آن برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 دردسترس قرار گرفت.

ناگفته نماند که سال 2011 یک بازی با نام Ghostbusters: Sanctum of Slime توسط آتاری منتشر شد، اثری ایزومتریک شوتر که افراد گروه شکارچیان روح را برعهده می گرفتند. انتظار می رود بزودی جزئیات بیشتری از این اثر منتشر شود و تریلری هم شاهد باشیم و برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed مراجعه کنید. بی شک نسخه جدید بهبودی در گیم پلی، گرافیک و برخی موارد دیگر خواهد داشت و می تواند یک تجربه ارتقایافته نسبت به نسخه پیشین باشد.

مطالب مرتبط

>