گلکسی اس 23 به چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز است

گلکسی اس 23 به چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز است
گلکسی اس 23 به چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز است

یک ماهی از زمان معرفی و عرضه سری گلکسی اس 22 سامسونگ می گذرد و حال به تازگی جزئیاتی درباره نسل بعدی پرچمدار شرکت کره ای منتشر شد.

گلکسی اس 23 به چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز است، پیشتر سامسونگ تایید کرد که دیگر گوشی از سری گلکسی نوت را ارائه نخواهد کرد و هر سال نسخه اولترا سری گلکسی اس همان ویژگی های سری نوت را خواهد داشت و ارائه می شود. سال 2023 باید شاهد عرضه سری پرچمداران گلکسی اس 23 باشیم که در بحث طراحی ارتقایافته بوده و ویژگی های برجسته ای دارند.

سری گلکسی اس 23 قوی تر از همیشه

در حالی که تاکنون جزئیات محدودی از سری اس 23 داریم اما به تازگی اطلاعات جدیدی دردسترس قرار گرفت. به گزارش وب سایت فون آرنا، سامسونگ سری گلکسی اس 23 را با عنوان اسم رمز Project Diamond تحت توسعه دارد. شاید اسم رمز اهمیت چندانی نداشته باشد اما سامسونگ در بحث انتخاب اسم رمز حساسیت بالایی دارد و نمی خواهد محصولات خود را بی ارزش نماید.

گلکسی اس 23 به چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز است

استفاده از چنین اسم رمزی برای سری اس 23 معنای خاصی دارد و از آنجایی که دیاموند به معنی الماس است، باید شاهد ویژگی های برجسته در سری اس 23 باشیم. یکی از اصلی ترین آن وجود پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 است که جانشینی برای اسنپدراگون 8 نسل 1 سال جاری محسوب می شود. پیشتر بود که کوالکام مودم 5جی نسل جدید ایکس 70 را معرفی کرد. تراشه نسل بعدی کوالکام نیز از این مودم بهره می گیرد.

حداکثر سرعت دانلود این مودم به 10 گیگابایت برثانیه می رسد. همچنین تراشه از کیت هوش مصنوعی جدید کوالکام پشتیبانی کرده و قابلیت تجمیع چهار حامل مخابراتی بر بستر شبکه 5جی به صورت همزمان را دارد. درباره اسم رمز سری گلکسی اس سامسونگ تاکنون اسم رمزهای زیر را انتخاب کرد:

خانواده گلکسی S22 با اسم رمز Rainbow
خانواده گلکسی S21 با اسم رمز Unbound
خانواده گلکسی S20 با اسم رمز HubbleGalaxy
سری گلکسی S10 با اسم رمز Beyond
سری گلکسی S9 با اسم رمز Star
سری گلکسی S8 با اسم رمز Dream
سری گلکسی S7 با اسم رمز Project Lucky

به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت کره ای در آینده نزدیک نسل جدید پرچمداران خود را با طراحی و سخت افزاری ارتقایافته معرفی کند. برند کره ای سخت در تلاش است تا با ارائه محصولاتی برجسته، ویژگی های بزرگی را برای آنها تدارک بیند. سری اس 23 هم از این قاعده مستثنی نیستند و باید شاهد طراحی و مشخصات بزرگی باشیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>