رویت شدن حسگر 200 مگاپیکسلی سامسونگ روی یک گوشی

رویت شدن حسگر 200 مگاپیکسلی سامسونگ روی یک گوشی
رویت شدن حسگر 200 مگاپیکسلی سامسونگ روی یک گوشی

به تازگی تصویری منتشر شده که نشان می دهد بزودی موتورولا گوشی 200 مگاپیکسلی را رونمایی می کند که از حسگر سامسونگ بهره می برد.

رویت شدن حسگر 200 مگاپیکسلی سامسونگ روی یک گوشی، پیشتر گزارش شد که موتورولا پرچمدار جدیدی را تحت توسعه دارد که اولین گوشی 200 مگاپیکسلی جهان خواهد بود. در آن زمان مشخص نشد چه مدل اسمارتفونی بوده و با چه عنوانی راهی بازار خواهد شد. همچنین آشکار نشد که این حسگر ساخت کدام شرکت است.

پرچمدار 200 مگاپیکسلی موتورولا با سنسور سامسونگ

رویت شدن حسگر 200 مگاپیکسلی سامسونگ روی یک گوشی

اکنون تصویری در اختیار گرفته که جزئیات بیشتری را به دست می دهد. شیائومی پیشتر گزارش شد که می خواهد اولین شرکت به کارگیرنده دوربین 200 مگاپیکسلی روی گوشی خود باشد و حال مشخص شد این شرکت موتورولاست. گفته می شود شیائومی درصدد است از حسگر سونی اکسمور بهره گیرد و به سراغ سامسونگ نرود.

این حسگر از نوع ایزوسل HP1 سامسونگ بوده و تصویر هم چنین سنسوری را نشان می دهد. پیشتر تصویر گوشی در ویبو رویت شد و اکنون به توییتر رسید. احتمالا اسمارتفون همان موتورولا فرانتیر پرشایعه بوده که عنوان دقیق آن مشخص نیست. طبق تصویر گوشی از فناوری OIS بهره می برد و لنز از دیافراگم F/2.2 برخوردار است.

اگر همکاری اختصاصی بین موتورولا و سامسونگ وجود نداشته باشد، باید انتظار داشت که این حسگر در گوشی هایی از برند سامسونگ نیز مورد استفاده قرار گیرد. سامسونگ آشکار شد که علاقه بسیاری به استفاده از حسگرهای دوربین پرمگاپیکسل دارد و در سال های گذشته نیز اولین سنسور 108 مگاپیکسل را در اختیار شیائومی قرار داد تا لنز را به کار گیرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>