فروش بازی Fast & Furious Crossroads متوقف خواهد شد

فروش بازی Fast & Furious Crossroads متوقف خواهد شد
فروش بازی Fast & Furious Crossroads متوقف خواهد شد

شرکت باندای نمکو که ناشر عناوین مختلف و مطرحی است، به تازگی اعلام کرده که قصد دارد بزودی فروش بازی Fast & Furious Crossroads را متوقف سازد.

فروش بازی Fast & Furious Crossroads متوقف خواهد شد، این عنوان کمتر از یک سال قبل منتشر شد و متاسفانه با فروش نه چندان خوب خود موجب گشت تا شرکت ناشر به دنبال توقف فروش آن باشد.

در سایت بازی Fast & Furious Crossroads آماده که از 29 آوریل دیگر این بازی به فروش نخواهد رسید و بازیکنان به دنبال خرید آن نباشند. اگر پیشتر آن را دریافت کرده باشید، مانعی در تجربه آن نخواهید داشت و در آرشیو شما باقی خواهد ماند و قابلیت بازدانلود هم دارید.

بازی Fast & Furious Crossroads با شکست در فروش مواجه شد

فروش بازی Fast & Furious Crossroads متوقف خواهد شد

از شخصیت های مشهوری که در این بازی ایفای نقش کردند باید به وین دیزل ، میشل رودریگز و تایریس گیبسون اشاره کرد. یکی از علل اصلی فروش نامطلوب بازی F&F، بودجه پایین و مدت زمان کوتاه توسعه توسط استودیو Slightly Mad بود. داستان درباره گروهی مزدور است که به دنبال دستیابی یک سلاح انقلابی به دشمنان آمریکا بوده تا پول بزرگی نصیب خود کنند. متاسفانه گیم پلی و دیزاین بازی Fast & Furious Crossroads چندان تعریفی نداشته و کاملا بد توسعه یافته است.

بنابراین جای پرسشی نیست که چرا باندای نمکو قصد دارد فروش آن را به پایان برساند. این عنوان در تابستان سال قبل برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی دردسترس قرار گرفت. بعید به نظر می رسد شاهد انتشار و ساخت دنباله ای برای این عنوان نه چندان موفق باشیم. استودیو Slightly Mad که سابقه نه چندان بدی در توسعه بازی دارد، در حال حاضر توسعه یک عنوان جدید را آغاز کرده و مشخص نیست در ساخت آن موفق خواهد شد یا خیر.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به سایت این بازی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *