بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود

بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود
بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود

براساس گزارش ها استودیو ریوت گیمز مشغول استخدام طراح ارشدی است که بتواند بازی را برای کنسول ها توسعه دهد و این یعنی Valorant به کنسول ها می آید.

بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود، این عنوان با آپدیت های مداومی که دریافت کرده و گیم پلی مهیج خود به یکی از محبوبترین عناوین شوتر آنلاین رقابتی تبدیل شد. اثری از شرکت یا همان استودیو ریوت گیمز که سابقه درخشانی در توسعه چنین عناوینی دارد.

ولورنت در راه کنسول های بازی

بازی Valorant برای کنسول ها منتشر می شود

دو سال از زمان انتشار بازی Valorant که به عنوان یک اثر 5 بازیکن به 5 بازیکن شوتر تاکتیکی می گذرد. تاکنون تنها شاهد انتشار آن برای رایانه شخصی بودیم و هیچ یک از کنسول ها موفق به دریافت آن نشدند. اکنون با انتشار فهرست شغلی از سوی ریوت گیمز آشکار شده احتمال انتشار این اثر برای کنسول ها کم نیست.

اگرچه فهرست شغلی صریحا مشخص نمی کند که بازی Valorant برای کنسول ها باید توسعه پیدا کند، اما عنوان شدن طراحی و اصلاح ویژگی‌ها، حالت‌ها و سیستم‌ها برای کمک به عرضه‌ی محصولات کنسولی بازی به بازار نشان از آن است باید شاهد انتشار برای کنسول باشیم.

به هر حال باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک استودیو سازنده اخبار رسمی اعلام کند و مشخص سازد آیا Valorant را به کنسول ها خواهد آورد یا اینکه تنها با یک گزارش بی اساس رو به رو هستیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>