دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 نمایشگر یکسانی دارند

دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 نمایشگر یکسانی دارند
دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 نمایشگر یکسانی دارند

شرکت گوگل و سامسونگ هر دو امسال گوشی های تاشو پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 را معرفی خواهند کرد. تاکنون نیز اطلاعات بسیاری درباره این مدل ها کسب کردیم.

پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 نمایشگر یکسانی دارند، مدتی است که شاهد افشای یک پیکسل فولد خوب گوگل هستیم، اما به نظر می رسد گوگل هنوز هم می تواند با ایده عرضه پیکسل تاشو در آینده بازی کند. راس یانگ، مدیر عامل مشاوران زنجیره تامین نمایش (DSCC)، اعلامیه آتی را که قصد دارد در کنفرانس DSCC هفته آینده منتشر شود، به اشتراک گذاشت. یانگ می گوید که گلکسی زد فولد 4 و پیکسل فولد دارای نمایشگرهای داخلی با اندازه یکسان خواهند بود، با این حال، نسبت تصویر کاملاً متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این، یانگ در توییتر گفت که گوگل پیکسل فولد دارای صفحه نمایش بیرونی 5.8 اینچی خواهد بود که بسیار گسترده تر از صفحه نمایش بیرونی 6.19 اینچی گلکسی Z Fold 4 است. از آنچه که می توانیم بگوییم، Z Fold 4 یک نسخه بهینه سازی شده از Z Fold 3 فعلی است و دارای نسبت ابعاد و اندازه صفحه نمایش مشابه با نسل سوم تلفن تاشو بزرگتر سامسونگ است. یانگ در یک توییت بعدی همچنین گفت که Pixel Fold قرار است در سه ماهه چهارم امسال عرضه شود.

پیکسل فولد گوگل با نمایشگر عریض تر همراست

دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 نمایشگر یکسانی دارند

از آنجایی که Pixel Fold نسبت تصویر کوتاه‌تر و گسترده‌تری دارد، به احتمال زیاد صفحه‌نمایش داخلی بزرگ‌تر به نسبت تصویر 16:9 نزدیک‌تر خواهد بود، مانند گوشی اوپو Find N. این اولین باری نیست که می‌شنویم Pixel Fold به اندازه و شکل اوپو Find N به جای یک تلفن تاشو لاغرتر و بلندتر مانند Galaxy Z Fold 3 نزدیک‌تر خواهد بود. برخلاف بسیاری از بهترین تلفن‌های تاشو فعلی، همچنین گفته می‌شود که Pixel Fold یک گوشی تاشو با نمایشگر چین دار نیست. چین صفحه نمایش در وسط این نیز مشابه اوپو Find N است.

یانگ می گوید که جزئیات بیشتری در کنفرانس DSCC هفته آینده ارائه خواهد شد. حداقل، در این مرحله ما نسبتاً مطمئن هستیم که Galaxy Z Fold 4 دارای اسلات S-Pen نخواهد بود و بعید است که گوگل قلمی با پیکسل فولد عرضه کند.

مواردی که باید درباره دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 بدانید

1-راس یانگ، مدیر عامل مشاوران زنجیره تامین نمایشگر، مشخصات صفحه نمایش سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و گوگل پیکسل فولد را به تصویر کشید.

2-یانگ می‌گوید پیکسل فولد و گلکسی زد فولد 4 دارای نمایشگرهای داخلی با اندازه یکسان خواهند بود، اما نسبت‌های تصویر بسیار متفاوت خواهند بود.

3-Pixel Fold همچنین قرار است صفحه‌نمایش بیرونی بسیار کوچک‌تر و عریض‌تری شبیه به اوپو Find N داشته باشد و طبق گزارش‌ها در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>